Czy różnica wzrostu może być przeszkodą ???

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: jazevec » 16 lip 2006, 15:08

Jak tu czytam o problemach z roznica 5 cm, to chce mi sie smiac. Od paru ksiezycow bujam sie w dziewczynie, ktora ma pewnie ze 40 cm mniej niz ja. Mam sie ograniczac do siatkarek czy jak ? Drugiej takiej nie znajde.
W ogole zauwazylem u siebie sklonnosci do niziutkich dziewczyn, i najczesciej takie mi sie podobaja. Nie przeszkadza mi to juz tak, jak kiedys*, ale nie mam pojecia, jak one na to patrza. Nie pomaga, ze jestem strasznie niesmialy. Mam pytanie do niskich/niesmialych dziewczyn (wg mnie innych nie ma, ale...) - jak to wyglada z waszej strony ? Ja rozumiem, ze charakter, zainsteresowania itp, ale jakie jest wasze pierwsze wrazenie ?

* ale jak mialbym z taka zatanczyc, to bym zdechl. I bez tego nigdy tanca nie trawilem, nie rozumiem, jak dziewczyny moga to lubic. Horror.
Śmierć to zdrowie !
Awatar użytkownika
Hung
Bywalec
Bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:42
Skąd: z nienacka
Płeć:

Postautor: Hung » 16 lip 2006, 15:49

Olivia, uważasz, że każdy ocenia siebie i innych jednobarwnie? Nieco pośpiesznie interpretujesz moje słowa. :>
tro.ol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2006, 00:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tro.ol » 16 lip 2006, 17:49

paula19 pisze:Ja dziś widziałam pare, w której to mężczyzna był niższy i wcale to im nie ujmowało wdzięku. Naprawde ładnie ze sobą wyglądali. :)

I jaka to byla roznica tego wzrostu?

Mi by nieco wyższa kobieta nie przeszkadzała, chociaż gdyby była np 20 cm wyższa to wolałbym nie

wiesz chlopie, milosci nie powiesz ze wolalbys nie :) niom


betusia pisze:Moja koleżanka ma takiego i od tamtej pory dla zabicia różnicy przestała chodzić na obcasach... Czego to się nie robi z miłości...
Dobrze, że nie jestem bardzo wysoka i mój kochany jest ode mnie dużo wyższy bo uwielbiam chodzić w szpilkach - no a przede wszystkim tańczyć.
Nie wiem czy potrafilabym zrezygnować z ulubionych butów w imię miłości.

eeee, ten tekst mnie załamał, i zostawiam go bez komentarza <zalamka>
Bo życie dano Nam tylko raz, kochani korzystajmy z niego mądrze... :)
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 16 lip 2006, 18:30

jazevec pisze:ma pewnie ze 40 cm mniej niz ja

<lol> skąd ja to znam, co prawda on był odemnie wyższy o 38 cm ale nie miało to zadnego wpływu na nasze kontakty, różniaca we wzroście nie ma zadnego znaczenia jeżeli ludzie sie kochaja i chca ze soba być :o) A co tu sie 5 centami przejmować mój wujek ma żone o ok. 25 cm wyższa i sa juz 30 lat po ślubie:))
jazevec pisze:W ogole zauwazylem u siebie sklonnosci do niziutkich dziewczyn

wrrrrauu... w końcu ktos nas docenia :o) mysle ze zaliczam sie do niziutkich dziewczyn (160cm) ??
jazevec pisze:ale jakie jest wasze pierwsze wrazenie ?

hmmm.. jak to było... jak go pierwszy raz zobaczyłam to nogi mi sie ugieły (pewnie wyglądałam na niższa niż jestem) i tak patrzyłam mu w oczy(przynajmniej sie starałam) i długo z nim rozmawiałam... tylko był jeden minusik - strasznie mnie potem kark bolał od patrzenia w góre <lol>
tro.ol pisze:eeee, ten tekst mnie załamał, i zostawiam go bez komentarza <zalamka>

nie tylko ciebie... ludzie poświecają sie dla ukochanej osoby, są w stanie zobic wszystko a tu, z butów by nie zrezygnowała... :/
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 16 lip 2006, 18:38

Mi sie najbardziej podobaja drobne kobitki (nie mylic z chudymi) takie o wzroscie 160-165 cm, powyzej 170 cm kobiety sa juz dla mnie coraz mniej atrakcyjne :D bo i zazwyczaj nie tylko sa wyzsze ale i "grubszej kosci" :/ ja musze czuc ze kobieta jest duuzo mniejsza odemnie <evilbat> wtedy najbardziej mnie to podnieca.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 16 lip 2006, 18:46

KAROLA pisze:na co on odparl tonem niezachwianej pewnosci ze wiem ze on balerin naprawde nie lubi, ze szpilki sa takie seksowne itd i stwierdzil ze musa byc buty na obcasie. w sumie glupi material na sprzeczki, ale tak wlasnie bylo.

kiedy zwrocilam mu po jakims czasie uwage ze nie dosc ze moi rodzice to jeszcze kilku znajomych na ten pomysl zareagowalo 'ale przeciez on jest za niski zebys zakladala szpile' to chyba poruszylo w nim jakas czula strune, bo mam spokoj.

<boje_sie> no tak 18 wiosen.

sam chcialbym miec pare cm wiecej (mam 176cm) i wkurzaloby mnie gdyby mojej partnerce to przeszkadzalo. to tak jakby Ci facet powiedzial nie ubieraj tak kusej sukienki bo masz za grube uda i w ogole krzywe nogi. to jest tworzenie sztucznych problemow, bo przeciez w zwiazku musi byc pelna akceptacja co do takich spraw (na ktore nie mamy wplywu [zakladajac ze na grube uda nie mamy :P {p.s. lubie grube uda u kobiet <aniolek> }])

podobno nauko jest udowodnione ze przy doborze partnera podswiadomie dazymy do tego aby nasze dzieci miescily sie w sredniej wzrostu. tzn wysokiemu facetowi czesto podobaja sie niskie kobiety i na odwrot. osoby o srednim wzroscie poszukuja partenra o podobych "wymiarach".czasami jednak wpojone normy spoleczne okazuja sie silniejsze.
takie teorie nie zawsze sie sprawdzaja, ale widze w tym troche prawdy. mi sie sprawdza :)
nieznosze gdy po mnie nikt sie nie odzywa, takze zrob mi te przyjemnosc i odpowiedz :)
Awatar użytkownika
jazevec
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 16 lip 2006, 14:26
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: jazevec » 16 lip 2006, 19:00

podobno nauko jest udowodnione ze przy doborze partnera podswiadomie dazymy do tego aby nasze dzieci miescily sie w sredniej wzrostu. tzn wysokiemu facetowi czesto podobaja sie niskie kobiety i na odwrot. osoby o srednim wzroscie poszukuja partenra o podobych "wymiarach".czasami jednak wpojone normy spoleczne okazuja sie silniejsze.
takie teorie nie zawsze sie sprawdzaja, ale widze w tym troche prawdy. mi sie sprawdza :)


Ee tam, to ja juz wole wersje, ze niskie dziewczyny maja troche inne proporcje i po prostu uwypuklone biodra i piersi. Jakos bardziej do mnie przemawia. <zdziwko>
Śmierć to zdrowie !
Awatar użytkownika
larena
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 399
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:51
Skąd: że znowu ;)
Płeć:

Postautor: larena » 16 lip 2006, 20:46

moja mama jest wyzsza od mojego ojca o jakies 4 cm i jakos nigdy im to nie przeszkadzalo, sa bardzo szczesliwym mauzenstwem. na dodatek moj ojciec jest bardzo szczuply ale nawet ladnie wygladaja a mama nigdy nie nosi szpilek najwyzej maly obcasik. (tata ma 174cm a mama ok178)
ja mam 160cm a moj chlopak 191 czasem to troszke uciazliwe ale sa i plusy takiej sytuacj, chociaz ta roznica czesciej mi przeszkadza niz jemu.
reaguję na magiczne dźwięki i trzaski z winylowej płyty. Bob Marley śpiewa pieśń, Niesie treść pełną miłości,
Która wypełnia cale pomieszczenie. Nie zauważam wrogich spojrzeń, Nie słyszę złych słów - Rozmyta.

http://rycerze.wp.pl/?ac=vid&vid=176166738
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 lip 2006, 20:55

Moj ma 30 cm wiecej ode mnie, ja szpilek nie lubie i w niczym [poza sexem neikiedy] nam to nie przeszkadza. Po co szukcie na sile problemow? :?
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 16 lip 2006, 21:36

Mój jest wyższy o 16 cm i jest idealnie :D
Żeby położyć głowę na ramieniu nie muszę się ani schylać ani stawać na palcach :P
A miałam koleżankę która spotykała się z o wiele wyższym facetem i jak tańczyli w klubie to ona na niego wskakiwała - trzymała rękami za szyję i nogami w pasie <hahaha>
Obrazek
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 16 lip 2006, 21:49

betusia pisze:Moja koleżanka ma takiego i od tamtej pory dla zabicia różnicy przestała chodzić na obcasach...

Będzie miała zdrowsze Achillesy :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
KAROLA
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 lis 2005, 18:47
Skąd: . . .
Płeć:

Postautor: KAROLA » 16 lip 2006, 21:56

thirdeye pisze: <boje_sie> no tak 18 wiosen.

sam chcialbym miec pare cm wiecej (mam 176cm) i wkurzaloby mnie gdyby mojej partnerce to przeszkadzalo. to tak jakby Ci facet powiedzial nie ubieraj tak kusej sukienki bo masz za grube uda i w ogole krzywe nogi. to jest tworzenie sztucznych problemow, bo przeciez w zwiazku musi byc pelna akceptacja co do takich spraw (na ktore nie mamy wplywu [zakladajac ze na grube uda nie mamy :P {p.s. lubie grube uda u kobiet <aniolek> }])

podobno nauko jest udowodnione ze przy doborze partnera podswiadomie dazymy do tego aby nasze dzieci miescily sie w sredniej wzrostu. tzn wysokiemu facetowi czesto podobaja sie niskie kobiety i na odwrot. osoby o srednim wzroscie poszukuja partenra o podobych "wymiarach".czasami jednak wpojone normy spoleczne okazuja sie silniejsze.
takie teorie nie zawsze sie sprawdzaja, ale widze w tym troche prawdy. mi sie sprawdza :)


trzecieoko - coz, moj partner jest wspanialy, ale nazwijmy go tradycjonalista tak delikatnie. ale pracuje nad tym! <browar> no i mi nie przeszkadza ze on na tyle, ile ma - moim zdaniem jest w sam raz (a chociazby moj brat 1,93 a jego zona jest malutka, taka jak ja bo czesto ode mnie ciuchy pozycza, uroczo to wyglada ale moze byc troche niewygodne, co? :)) ale po co uwydatniac takie rzeczy szpilkami? tym bardziej, ze mam noge rozmiar 40 (rzadko 39) i takie ladne szpile sprawiaja ze mam nogi jak kajaki? :D jestem p i e p r z o n a estetka niestety.

o, Kinga Dunin - <szczerbaty>ale "autoytety" cytuje - miala swietny felieton o szpilkach wlasnie. rekomenduje Betusi :)
a ta teoria ze srednia ciekawa, ale jest chyba sporo wyjatkow potwierdzajacych regule? ;)
Tongue is dumb from all the drugs
Thank God! I Can't react!
tro.ol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2006, 00:20
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tro.ol » 16 lip 2006, 22:06

Ale jestem szczesliwy.

Wychodzi na to, że chyab sie uda... <banan> <browar> dla wszsytkich
Bo życie dano Nam tylko raz, kochani korzystajmy z niego mądrze... :)
Lula
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 26
Rejestracja: 02 maja 2006, 20:59
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Lula » 16 lip 2006, 23:19

powodzenia, ale az tak nie sugerowalabym sie opiniami kobiet z forum...kazda z nas wszak jest inna :] jesli o mnie chodzi wole wyzszych facetow, lubie czuc sie mala kruszynka przy moim mezczyznie <aniolek> ale kilka cm w dol nie robi zadnej roznicy jesli facet potrafi wzbic sie wysoko w innych dziedzinach 8)
Myszka:)
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:46
Skąd: Takie miasto
Płeć:

Postautor: Myszka:) » 17 lip 2006, 00:34

a między mną a moim partnerem jest z 17,18 cm różnicy. Noi dosięgam mu jakoś tak troszkę za ramie. Nie jest źle, chociaż chciałabym podrosnąc troszke.
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 17 lip 2006, 16:41

Miedzy mną a moim aktualnym partnerem jest 26 cm (on jest wyższy) róznicy i szczerze mówiac to jest idealnie! Bo jak juz wspomniałam: różnica wzrostu nie ma żadnego znaczenia, co komu do tego ja wygladacie jak wam to nie przeszkadza to jest okey :o)
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 17 lip 2006, 16:50

Normy społeczne...są głupie :P

Mam 171 cm wzrostu, moja poprzednia partnerka była mojego wzrostu, aktualna jest o 1 cm wyższa. I mi to nie przeszkadza, jej też.

Moja pierwsza dziewczyna (liceum) była wyższa o jakieś 5cm ode mnie. Jestem jakiś nienormalny, bo nie mam kompleksów z tych powodów. Ale fakt: jedna z moich przyjaciółek strasznie zwraca na to uwagę i mocno się przejęła jak ja i moja obecna partnerka będziemy wyglądać, gdy Ona szpilki założy <hahaha> (nie lubi szpil)
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 17 lip 2006, 16:52

damian24 pisze:Ale fakt: jedna z moich przyjaciółek strasznie zwraca na to uwagę i mocno się przejęła jak ja i moja obecna partnerka będziemy wyglądać, gdy Ona szpilki założy <hahaha> (nie lubi szpil)


to tak jak moja sioostra...ma 177 wzrostu...i ciagle patrzy na wzrost facetow..jak na ironie ja niska zawsze spotykam wysokich < moj partner na studniowke mial 198 wzrostu :D > a ona niskich :D
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 17 lip 2006, 16:53

Niscy ludzie mają większy potencjał intelektualny i są życiowo bardziej energiczni :D
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 17 lip 2006, 16:55

damian24 pisze:Niscy ludzie mają większy potencjał intelektualny i są życiowo bardziej energiczni :D


No ba 8) cos w tym jest z ta energia..ja zawsze bylam energiiczna..siostra wprost przeciwnie... :) ale ja w wyborze partnera na wzrost nie zwracam uwagi :)
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 17 lip 2006, 17:02

silence pisze:to tak jak moja sioostra...ma 177 wzrostu...i ciagle patrzy na wzrost facetow..jak na ironie ja niska zawsze spotykam wysokich < moj partner na studniowke mial 198 wzrostu :D > a ona niskich :D


Ona po prostu wierzy w zasadę, że 2m=wzrost faceta+długość stwora :>
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 17 lip 2006, 17:04

zenon pisze:Ona po prostu wierzy w zasadę, że 2m=wzrost faceta+długość stwora :>


To nie tak...zasada jest taka,ze jak niski to .... no wiesz..odwrotnie :D
zenon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 208
Rejestracja: 21 cze 2006, 18:31
Skąd: bo ja wiem?
Płeć:

Postautor: zenon » 17 lip 2006, 17:07

Gadanie. <diabel>
W paru komediach występowały "obdarzone" karły, choćby w "sekalu" <diabel>
Ostatnio zmieniony 17 lip 2006, 17:08 przez zenon, łącznie zmieniany 1 raz.
silence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 414
Rejestracja: 26 lis 2005, 15:42
Skąd: z łajby :)
Płeć:

Postautor: silence » 17 lip 2006, 17:08

zenon pisze:W paru komediach występowały "obdarzone" karły, choćby w "sekalu"


Ja mowie o zasadach...a nie jak to jest naprawde :P Dosc o tym ..my tu o wzroscie.. a nie :>
Ostatnio zmieniony 17 lip 2006, 17:12 przez silence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 17 lip 2006, 17:09

silence pisze:
zenon pisze:Ona po prostu wierzy w zasadę, że 2m=wzrost faceta+długość stwora :>


To nie tak...zasada jest taka,ze jak niski to .... no wiesz..odwrotnie :D


koleżanka trafia w sedno <evilbat>
Awatar użytkownika
Sto-lat
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 80
Rejestracja: 13 lip 2006, 15:27
Skąd: inąd
Płeć:

Postautor: Sto-lat » 17 lip 2006, 17:12

najmniejsza różnica wzrostu jaką miałem to 15 cm :> raczej to nie powinno przeszkadzać

a i jeszcze taka uwaga jak sie chce to wszystko może być przeszkoda... :)
such a perfect day....
Awatar użytkownika
tweetuś_18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 199
Rejestracja: 26 mar 2006, 18:25
Skąd: z daleka ;o)
Płeć:

Postautor: tweetuś_18 » 18 lip 2006, 23:40

damian24 pisze:Niscy ludzie mają większy potencjał intelektualny i są życiowo bardziej energiczni :D

:D niop w koncu ktos nas dowartościowuje... chyba musze zapamietać to zdanie :D

[ Dodano: 2006-07-18, 23:42 ]
silence pisze:To nie tak...zasada jest taka,ze jak niski to .... no wiesz..odwrotnie :D

nio do końca bym sie nie zgodziła... ale są wyjątki które potwierdzają regułę <lol>
Miłość jest dziką siłą.kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach!
Awatar użytkownika
Nanusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2006, 21:17
Skąd: Gdynia =)
Płeć:

Postautor: Nanusia » 19 lip 2006, 00:16

Ja nie narzekam...
Sama jestem dość wysoką dziewczyną, bo mam 182 cm wzrostu i zawsze było mi trudno znaleźć chłopaka wyższego od siebie...
I zawsze miałam niższego i jestem już przyzwyczajona :)
Myślę, że to żaden wsytd, jak sie kogos Kocha :)
Jeśli Będę Taka Jakiej Nie Rozumiesz To O Jedno Cię Prosze Kochaj Mnie Jak Umiesz=*
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 19 lip 2006, 00:33

Nanusia pisze:Sama jestem dość wysoką dziewczyną, bo mam 182 cm wzrostu

Moje Maleństwo <przytul> :D
Nanusia pisze:Myślę, że to żaden wsytd, jak sie kogos Kocha

Racja - piwo bezalkoholowe dla tej Pani <browar>
;DD
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 19 lip 2006, 11:24

Z wiekiem się chyba dochodzi do tego, że wzrost nie jest najważniejszy :]. Jak byłam w liceum to śmiac mi się chciało, kiedy moje koleżanki rozprawiały nad tym, że nie mogłby być z niższym facetem od siebie bo jakby to wyglądało! <zalamka>

Ja mam niecałe 160 i już się przyzwyczaiłam, że prawie zawsze jestem najmniejsza. Szczególnie, że właśnie [jak na ironię :P] mam sporo znajomych grających w siatkówkę. Ich średnia wzrostu to tak 195. (Mój najwyższy znajomy ma 210 chyba hehe). Fajnie razem wyglądamy ;).

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości