dziewczyny, zarywacie nas i co my na to?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 30 maja 2006, 23:23

Kamet - masz racje,ale wiekszosć nawet bardzo prymitywnych mężczyzn potrafi conieco wywnioskować z kobiecej "mowy ciała"...choc wiadomo, że trzeba być obeznanym w kobiecych sztuczkach, by wnioskować trafniej i szybciej działać:)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

Postautor: MacioR » 31 maja 2006, 21:07

Kubek pisze:"Samo" to przypełznie do Ciebie to co najgorsze...


To wytlumacz mi teraz cwaniaku jak to jest , ze zawsze mam to, co chce bez wiekszych problemow
i beez specjalengo "zarywania"?? :>
Do góry głowa
czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci
odetchnij z radością...
"Jestem" -HEMP GRU-
Obrazek
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 31 maja 2006, 21:16

MacioR pisze:To wytlumacz mi teraz cwaniaku jak to jest , ze zawsze mam to, co chce bez wiekszych problemow
i beez specjalengo "zarywania"??

Widocznie masz małe wymagania i to, czego chcesz przypałętuje sie bez problemu :P

<to mowiłam ja, cwaniak 8) >
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, 21:18 przez pani_minister, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 31 maja 2006, 21:18

do czasu, MacioR, do czasu :D....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 31 maja 2006, 21:47

Raz po prawie rocznych przebiegach i gierkach poderwałam taką niezdecydowaną makową panienkę.... sama zadzwoniłam.... <evilbat>

No i odebrałam później swoją nagrodę na imprezie... smaczny był nie powiem <diabel>

Ale na dłuższą metę to nic z tego nie wyszło bo natury kijem nie obrócisz i facet musi latać za kobietą jak pies za .... <fuckoff>
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 01 cze 2006, 12:54

MacioR pisze:
Kubek pisze:"Samo" to przypełznie do Ciebie to co najgorsze...


To wytlumacz mi teraz cwaniaku jak to jest , ze zawsze mam to, co chce bez wiekszych problemow
i beez specjalengo "zarywania"?? :>



Widac jestes niezlym Playboyem, na widok ktorego laskom miekna nogi - tylko jakie to laski sa?? 15-stki 16-stki z podrzednych dyskotek?? :>
8)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
MacioR
Bywalec
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 23 gru 2005, 22:01
Skąd: ze Szwecjii
Płeć:

Postautor: MacioR » 01 cze 2006, 18:11

pani_minister pisze:
MacioR pisze:To wytlumacz mi teraz cwaniaku jak to jest , ze zawsze mam to, co chce bez wiekszych problemow
i beez specjalengo "zarywania"??

Widocznie masz małe wymagania i to, czego chcesz przypałętuje sie bez problemu :P

<to mowiłam ja, cwaniak 8) >


Co do wymagan, to kazdy ma jakies wiec c oto za gadanie od reczy, ze ja ich W OGULE NIE MAM?? <wazne> moe po prostu mam szczescie??
Mowil MacioR <aniolek>




Lawrence pisze:
MacioR pisze:
Kubek pisze:"Samo" to przypełznie do Ciebie to co najgorsze...


To wytlumacz mi teraz cwaniaku jak to jest , ze zawsze mam to, co chce bez wiekszych problemow
i beez specjalengo "zarywania"?? :>



Widac jestes niezlym Playboyem, na widok ktorego laskom miekna nogi - tylko jakie to laski sa?? 15-stki 16-stki z podrzednych dyskotek?? :>
8)


Tzn mam rozumiec ,ze chodzisz za mna wszedzie, skoro jestes taki rozeznany :? Pozatym nie chodze szczegolnie do dyskotek, jestem przecietnego wygladu, nic specjalnego, pozatym i mowie o laskach poznanych w szkole ew na domowkach i takich tammm(co zlego jezeli te laksi maja 15-16 lat? dla mnie ta akurat 8))
Do góry głowa

czlowiek żyj przyszłością co było nie wróci

odetchnij z radością...

"Jestem" -HEMP GRU-

Obrazek
Arczi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 121
Rejestracja: 11 maja 2006, 21:48
Skąd: ze Śląska
Płeć:

Postautor: Arczi » 01 cze 2006, 20:48

Jak na razie żadna laska nie chciała o mnie zabiegać. Nie przytrafiło mi się nic takiego.
I szczerze mówiąc to nie sądzę aby jakaś kobieta chciała mnie zarywać... nie mówię kategorycznie nie, ale wątpię by coś takiego miało by się wydarzyć.

W miłości nie chodzi o to aby co drugi dzień zapraszać drugą osobę do kina czy kupować jakieś prezenty. Owszem można co jakiś czas coś podarować ale bez przesady.
Jeśli się kogoś kocha to można to okazać np. słowami. Takie jest moje zdanie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości