Biseksualizm

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 20 maja 2006, 13:37

TedBundy pisze:to nie jest dobry przykład, Moon <evilbat> Akurat wrzawa, która podniosła się po znanym raporcie Kinsey'a, z biegiem lat zaczęła cichnąć. Dlaczego? Bo rzesze innych badaczy czarno na białym udowodniły nadużycia tego raportu. Jakie? Chociażby spekturum jego badań - skupił się głównie na pensjonariuszach psychiatryków i zakładów penitencjarnych <diabel>
TedBundy pisze:Wejdź głębiej w istotę problemu, zobaczysz naprawdę niezłe "kwiatki"
Nikt nie jest idałem, a jego badania jakby nie patrzec wiele wniosly do sexuologii.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 maja 2006, 17:38

moon pisze:Poczytaj sobie prace takiego pana bardzo znanego co sie Kinsey nazywa.
To taki gość który przeprowadzał badania na temat seksualności tak?
Jesli sie nie myle to on je przeprowadzał w stanach..przeprowadzał je po wojnie od razu czyli dawno temu..
i w ogóle nie rozumiem jak one się do Polski mają :)

[ Dodano: 2006-05-20, 17:42 ]
moon pisze:Nikt nie jest idałem, a jego badania jakby nie patrzec wiele wniosly do sexuologii.
tak wiele że rząd USA je zablokował :)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 maja 2006, 17:51

Moze ja jestem jakis dziwny ale ja bym z ogromna przyjemnoscia popatrzyl jak moja dziewczyna piesci sie z inna dziewczyna, oczywiscie jednorazowa przygoda, zeby mnie nie zostawila dla niej <diabel> Ale wiem, ze mniej bym cierpial gdyby kobieta mnie zostawila dla innej niz dla innego. sam nie wiem czemu, niepotrafie tego wytlumaczyc, byc moze wlasnie chodzi o ten instyknt przegrania z konkurencja, a kobieta jej nie stanowi.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 21:44

W tym wypadku to chyba ma sie 2 razy wiecej konkurencji :) Co Ty pleciesz kolego :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 maja 2006, 21:53

Jakiej konkurencji ? Konkurencja to samiec, ale samica ? jesli babka mnie nie zostawi dla zadnej, to jak chce niech sobie zaprasza do lozeczka inne (piekne) panie i to do mojego jak chce :D chetnie popatrze, a nawet moze wynegocjuje "join to us" <diabel>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 20 maja 2006, 21:55

Ale ja nie mowie tylko o seksie. Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej:>

A poza tym jakby codziennie z innymi kobietami sie dymala to bys sie przestal cieszyc :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 maja 2006, 21:58

Hyhy pisze:Ale ja nie mowie tylko o seksie. Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej:>


No u bi to sie raczej rzadko zdarza, one wychodza za maz itd. takie rzeczy to u les sie raczej zdarzaja, zeby pojawilo sie uczucie.

Hyhy pisze:A poza tym jakby codziennie z innymi kobietami sie dymala to bys sie przestal cieszyc


No jesli by mnie przy tym zaniedbywala to zaczalbym sie niepokoic :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 22:13

Hyhy pisze:geje pozostana gejami, lesby lesbami a censored censored i tyle na ten temat.


i to najlepsze podsumowanie, IMO.
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 20 maja 2006, 22:22

TFA pisze:Moze ja jestem jakis dziwny ale ja bym z ogromna przyjemnoscia popatrzyl jak moja dziewczyna piesci sie z inna dziewczyna, oczywiscie jednorazowa przygoda

Typowe jak na faceta. Niestety większości chłopów to kręci.
Gdy sobie pomyślę, że mój chłopak miałby to robić z innym facetem i to jeszcze na moich oczach <belt> brak słów

Hyhy pisze:Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej:>

Sytuacja autentycznie sie przytrafiła mojemu "byłemu" i nie był zbyt szczęśliwy nie mówiąc już o tym że nie przyszło mu do głowy żeby popatrzeć
46
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 maja 2006, 22:36

Hyhy pisze:Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej:>

Wtedy nieuchronnie ogarnął by mnie afekt :D
Anja pisze:Typowe jak na faceta. Niestety większości chłopów to kręci.

Do momentu gdy nie pomyślą co będzie później..
Jak się to mówi o takich sytuacjach-Myślał nie tą główką...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 20 maja 2006, 22:39

No ja szczerze powiem ze tylko duzo mowie, ale jakby przyszlo co do czego hmm ciezko realnie sobie to wyorazic, jest toraczej moja jednorazowa fantazja i tyle.

[ Dodano: 2006-05-20, 22:39 ]
Cos mi sie spacja zacina :/
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Anja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 114
Rejestracja: 29 kwie 2006, 20:53
Skąd: Z nienacka
Płeć:

Postautor: Anja » 20 maja 2006, 22:55

Pegaz pisze:Do momentu gdy nie pomyślą co będzie później..

Czyli, że niby co?
46
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 maja 2006, 23:00

facet, który swojej kobiecie mówi że jest bi i ma ochotę na faceta, zasługuje na kopa w dupę. Kobieta, która swojemu facetowi mówi, że jest bi i ma ochotę na koleżankę, zasługuje na kopa w dupę. Wiem, z czego to się bierze. Ze swoistego zaburzenia pewnych rzeczy, typu - pedał jest be, lesba/bi jest cool, szczególnie w opinii przypatrujących się temu facetów :/ A to IMO to samo barachło, co tu kryć <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 20 maja 2006, 23:06

Facet, który mówi kobiecie, że jest hetero i ma ochote na koleżankę, też zasługuje na kopa :D
Tez podoba mi się zdanie o censored, podpisuję sie obiema łapami. Orientacja nie ma nic wspólnego z puszczaniem się.
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 21 maja 2006, 04:46

tanebo pisze:Albo sie jest hetero albo homo albo i jedno i drugie... Nie ma żadnych %

A teraz poprosze o przetlumaczenie na polski.
sadi pisze:Wszyscy jestemy tacy jak czujemy - i to jest sprawa indywidualna

Podpisuje sie reka, noga, lechtaczka itp.
TedBundy pisze:skupił się głównie na pensjonariuszach psychiatryków i zakładów penitencjarnych

Nooo, swietne miejsca do robienia takich badan. Szczegolnie to drugie <rotfl2>
Pegaz pisze:tak wiele że rząd USA je zablokował

Rzad USA blokuje wszystko, co mogloby zaszkodzic IM, governmentowi. Myslisz, ze czemu poziom w szkolach tu jest taki a nie inny? Bo sie boja rewolucji :]
Hyhy pisze:Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej

To juz bedzie lesbijka :]
Anja pisze:Czyli, że niby co?

Ze niby wyrzuty sumienia :]

Napisalam juz gdzies kiedys, ze pare razy zem sie z kolezanka...nie wiem jak to nazwac bo nie "kochala". Powiedzmy "eksperymentowala". Dobry substytut na chwilowy brak faceta. Na dluzsza mete brak penisa w seksie jest po prostu niedopuszczalny <cisza>
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 21 maja 2006, 10:40

Wow...jak dla Mnie to dziwny, ale problem, który sam sobie stworzyłeś. Skoro już na początku wyznała Ci, że podobają jej się kobitki to nie wymagaj od niej, że będzie Ci wierna, i że nie poniosą ją emocje z inną biseksualistką, bądź homoseksualistką. Ja prywatnie miałabym opory, by związać się z biseksualistą i z pewnością te opory przesądziły by sprawę.:) pozdrówki :*
OnlyJusti
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 21 maja 2006, 14:21

runeko pisze:
sadi pisze:Wszyscy jestemy tacy jak czujemy - i to jest sprawa indywidualna

Podpisuje sie reka, noga, lechtaczka itp.

Kurde kiedys muszisz to pokazac bo nie umiem sobie tego wyobrazic ;DD

Za duzo ostatnio sie robi zamiaeszania wokol gejow i lesbijek, w ogole wokol tym podobnych eksperymentow. Zauwazcie ze nawet ta dyskusja wzbudza ogromne emocje...chyba o to im chodzi w tym calym pedalowaniu...zeby tylko mowic glosno...
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
joep
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 17 wrz 2005, 10:42
Skąd: wrocław
Płeć:

Postautor: joep » 21 maja 2006, 17:31

No i ciekawe na czym polega biseksualizm?
Bo czy można kochać płeć przeciwną a z tą samą mieć ochotę na seks czy też można kochać obie?A moż eto nieistotne?
Jest tu jakiś/jakaś bi?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 maja 2006, 21:26

joep pisze:Bo czy można kochać płeć przeciwną a z tą samą mieć ochotę na seks czy też można kochać obie?A moż eto nieistotne?
Ale do czego Ty zmierzasz?To jest zwyczajne jak miedzy kobietą i dwoma mężcznami. Spotykasz jakiegos zauroczysz sie jestes z nim, albo spotykasz jakas zauroczasz sie i jestes z nia. Orinetacja do wiernosci tu nic nie ma.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 21 maja 2006, 21:32

Ja nie jestem w stanie wyobrazic sobie seksu z facetem :) no po prostu nie moge :D a juz tym bardziej jakiejs uczuciowej znajomosci :D censored czeba byc wypaczonym :D dzis kocham sie z kaziem jutro z karolina :D <evilbat>
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 21 maja 2006, 23:24

Hyhy pisze:dzis kocham sie z kaziem jutro z karolina

Dzis caluje zalesiona ciemnymi, kreconymi wlosami klate Kazia <belt> , jutro pieknie gladka, delikatna Karoliny ;DD
Pojutrze macam zalesiona dupe Henia <belt> , nastepnego dnia pieszcze delikatne posladki Malgosi ;DD
Ktos widzi roznice? ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 22 maja 2006, 01:56

sadi pisze:nawet ta dyskusja wzbudza ogromne emocje

Gdzie Ty te emocje widzisz? :?
sadi pisze:Dzis caluje zalesiona ciemnymi, kreconymi wlosami klate Kazia , jutro pieknie gladka, delikatna Karoliny
Pojutrze macam zalesiona dupe Henia , nastepnego dnia pieszcze delikatne posladki Malgosi
Ktos widzi roznice?

Karolina i Malgosia tez moga miec owlosione klaty i dupy (hirsutyzm to sie nazywa). I co wtedy? :]
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 22 maja 2006, 21:35

hehe zgadzam sie z tym że orientacja nie wpływa na wierność gejów bądź lesbijek ale skoro pociagają kogoś osoby obu płci to dziwne aby ograniczył się do jednej :>
OnlyJusti
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 maja 2006, 22:24

onlyjusti pisze:ale skoro pociagają kogoś osoby obu płci to dziwne aby ograniczył się do jednej
A niby dlaczego? Ciebie pociagaja rozni mezczyzni to dziwne zebys ograniczala sie do jednego. Rownie sensowne jak to co napisalas.
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 22 maja 2006, 22:26

Niby masz rację a jednak pomyśl czy gdybys miałą faceta a jednocześnie pragnęła kobiety to czy ograniczałabyś sie do fantazji erotycznych?:. Różnica u Mnie polega na tym zę faceci mają to samo wyposażenie.:) A ze kazdy daje inna dozę przyjemności to nie znaczy, zę trzeba się żucać na co lepszego.;)
OnlyJusti
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 maja 2006, 22:31

onlyjusti pisze:gdybys miałą faceta a jednocześnie pragnęła kobiety to czy ograniczałabyś sie do fantazji erotycznych?
Tak bo skoro z nim jestem to go kocham i jestem z nim. Moge go zostawic i isc do innej kobiety lub innego mezczyzny realizowac jakies rtam fantazje a plec roli tu nie gra.
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 22 maja 2006, 22:32

Jakbym była bi (a kiedyś się nad tym zastanwiałam poważnie ;P) ale była w stałym związku z facetem to nie popatrzyłabym na nikogo innego (tak jak teraz nie patrzę nawet na innych facetów).

Nie wiem czemu się utarło, że jak lesbijka albo gej (albo bi) to się jak zwierze zachowuje i leci na wszystko co ma dxxe. To nieprawda.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 23 maja 2006, 01:08

Hyhy pisze:Ale ja nie mowie tylko o seksie. Moze bedziesz mial kobiete bi ktora stwierdzi ze kocha swoja kolezanke i pojdzie do niej:>
To bym sie poczul normalnie jakbym brudna sciera przez pysk dostal :/
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 23 maja 2006, 12:36

runeko pisze:I co wtedy?

Wtedy mnie nie ma ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 23 maja 2006, 13:01

onlyjusti pisze:hehe zgadzam sie z tym że orientacja nie wpływa na wierność gejów bądź lesbijek ale skoro pociagają kogoś osoby obu płci to dziwne aby ograniczył się do jednej :>

To że ty się zgadzasz nie znaczy że tak jest..Wpływa orientacja i to w znaczny sposób.."dziwnym" trafem o wiele więcej związków homo niż hetero sie rozpada..bo jedna i ta sama dupa gejom brzydnie..bo natura nie pozwala kochać się dwóm facetom w sensie psychicznym to samo dotyczy les..mogą i owszem sie pitolić na prawo i na lewo ale nie spędzają ze sobą tyle czasu co pary hetero.
megane pisze:Nie wiem czemu się utarło, że jak lesbijka albo gej (albo bi) to się jak zwierze zachowuje i leci na wszystko co ma dxxe..
To prawda potwierdzona przes samych homo.A nie wymysł heteroseksualnych.
megane pisze:(a kiedyś się nad tym zastanwiałam poważnie ;P )
Hetero się jest z natury i nie trzeba się nad tym zastanawiać..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości