KIEDY KONIEC?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Niunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2004, 05:23
Płeć:

KIEDY KONIEC?

Postautor: Niunka » 23 lip 2004, 06:14

JEZELI DWOJE LUDZI SIE KOCHA, A NIE POTRAFIA ZE SOBA ZYC (NIE MOGA SIE DOGADAC), KIEDY POWINNI TEN ZWIAZEK SKONCZYC?
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 lip 2004, 07:22

Ja myślę, że im szybciej tym lepiej, ale oby obyło się tak, żeby nikogo nie urazić. Można nadal pozostać przyjaciółmi, lub jak kto woli, dobrymi znajomymi,bo nie można puścić w niepamięć, tego co było, a szczególnie dobrego i miłego, no bo przecież za coś się kocha.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 23 lip 2004, 07:25

czy to zdanie , które napisałaś jest naprawde mozliwe?Że nawet jesli się kocha są przeszkody nie do pokonania?Bo ja nie umiem nawet sobie odpowiedzieć na to pytanie..
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 23 lip 2004, 08:02

czy to zdanie , które napisałaś jest naprawde mozliwe?Że nawet jesli się kocha są przeszkody nie do pokonania?Bo ja nie umiem nawet sobie odpowiedzieć na to pytanie

Jest jak najbardziej możliwe i realne. Znam rozwiedzione małżeństwa, które nadal żyją pod jednym dachem i dbają nawzajem o siebie (no może poza seksem). Ponoć prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2004, 08:11

Nataszy chyba bardziej chodziło o pierwszy post, ale mogę sie mylić.
Tak jak napisała jeżeli dwoje ludzi się kocha to może chyba załatwic nieporozumienia.
Ja nie potrafię udzielić odpowiedzi. Jeśli kocham to staram się zrobić wszystko aby było dobrze. Jest jeden wypadek który to wyklucza.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 23 lip 2004, 08:25

Jezeli ludzie sie kochają , to nie piszą takich bzdurnych tekstów! :547:i to jeszcze duzymi literami (niebieskimi ) my tu slepi nie jestesmy !!!!!!! :P
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mroczny Piskacz
Maniak
Maniak
Posty: 721
Rejestracja: 26 kwie 2004, 18:00
Skąd: Kraina Śmierci
Płeć:

Postautor: Mroczny Piskacz » 23 lip 2004, 09:10

po pierwsze, nie rozumiem jak mozna byc zakochanym i nie moc sie dogadac :?

po drugie, czy tych ludzi nie da sie usunac z forum :?: chodzi o na przyklad bzyk-1ban:-) czy jak mu tam jest...


Ja Ne,

    Gorgon
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2004, 10:18

Jarek pisze:Jest jak najbardziej możliwe i realne. Znam rozwiedzione małżeństwa, które nadal żyją pod jednym dachem i dbają nawzajem o siebie (no może poza seksem). Ponoć prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności.

Hehe... czyżbyś mnie znał? ;)
I dlaczego wykluczyłeś sex ??!!
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 23 lip 2004, 10:23

moim zdaniem nie kochają się tylko są zauroczeni, a potem zauroczenie mija i jest problem, w kazdym zwiazku taki etap przychodzi, i moze się to przekształcić w miłosc dojrzała albo nie. Tak mi się wydaje, ale mogę się mylić
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2004, 10:26

Chyba się nie mylisz :)
A raczej na pewno nie :)
Awatar użytkownika
Mr freeze
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 367
Rejestracja: 30 sty 2004, 12:21
Skąd: DROGA MLECZNA
Płeć:

Postautor: Mr freeze » 23 lip 2004, 11:23

Sama forma pytania nasuwa już odpowiedź na problem!!!!
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2004, 13:15

taka_jedna pisze:moim zdaniem nie kochają się tylko są zauroczeni, a potem zauroczenie mija i jest problem, w kazdym zwiazku taki etap przychodzi, i moze się to przekształcić w miłosc dojrzała albo nie. Tak mi się wydaje, ale mogę się mylić

Zauroczenie jest na początku związku. I albo przerodzi się w miłość albo "trzeba zwijać żagle".
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Niunka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 lip 2004, 05:23
Płeć:

Postautor: Niunka » 23 lip 2004, 17:43

NO TO INNE PYTANIE ( JUZ NIE NA NIEBIESKO, BO CO NIEKTORYCH TEN KOLOR RAZI W OCZY). DLACZEGO TYLE KOBIET NA SWIECIE, KTORE SA BITE PRZEZ SWOICH PARTNEROW, NADAL POZOSTAJE W ZWIAZKU?
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 23 lip 2004, 17:44

Chyba tylko taka kobieta potrafiłaby Ci na to odpowiedzieć.
sallvadore
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 sty 2004, 01:02
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: sallvadore » 23 lip 2004, 17:45

Jesli kochaja sie to na cholere rozstawac sie, chyba ze bylo to tylko zauroczenie i z czasem minelo a pojawily sie przeciwnosci. :547:
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 23 lip 2004, 18:49

NO TO INNE PYTANIE ( JUZ NIE NA NIEBIESKO, BO CO NIEKTORYCH TEN KOLOR RAZI W OCZY). DLACZEGO TYLE KOBIET NA SWIECIE, KTORE SA BITE PRZEZ SWOICH PARTNEROW, NADAL POZOSTAJE W ZWIAZKU?


bo nie chca robic problemow , nie chca sie rozwidzic , ludza sie ze mezczyznie to przejdize , ze to sie zdazylo tylko raz czy dwa i juz wiecej nie bedzie , bo kochaja , bo slepo ufaja , bo uwazaja ze dzieci na tym straca, bo sie przywiazaly...bo pokochaly tego faceta z jego wadami. bo nie maja sily na to by odejsc , bo nie potrafia sie sprzeciwic...bo sie boja go.
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 23 lip 2004, 20:53

niunka pisze:JEZELI DWOJE LUDZI SIE KOCHA, A NIE POTRAFIA ZE SOBA ZYC (NIE MOGA SIE DOGADAC), KIEDY POWINNI TEN ZWIAZEK SKONCZYC?

No chyba to nie jest prawdziwa miłość. Bo w prawdziwej miłości na pewno dałoby się dogadać. Możliwe tylko, że to jest tylko zauroczenie.

niunka pisze:NO TO INNE PYTANIE ( JUZ NIE NA NIEBIESKO, BO CO NIEKTORYCH TEN KOLOR RAZI W OCZY). DLACZEGO TYLE KOBIET NA SWIECIE, KTORE SA BITE PRZEZ SWOICH PARTNEROW, NADAL POZOSTAJE W ZWIAZKU?

Mi się wydaje, że bite kobiety pozostające w związkach najczęściej mają słaby charakter. Bo rozumiem pozostać w związku jeżeli facet raz by uderzył (choć jak sądze po swoim charakterze zapewne ja już nigdy bym się do niego nie odezwała) ale jeżeli bije dosyć często to już zwykle te kobiety które mają słabszy charakter. No ale dobrze też podkreśliła tutaj lizaa, że powodem może być również brak siły odejść od takiej osoby, uważają że dzieci na tym stracą. Zresztą ciężko coś więcej powiedzieć bo na to pytanie najlepiej odpowiedziałaby kobieta która przeżyła takie coś.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2004, 22:50

Niunka pisze:NO TO INNE PYTANIE ( JUZ NIE NA NIEBIESKO, BO CO NIEKTORYCH TEN KOLOR RAZI W OCZY). DLACZEGO TYLE KOBIET NA SWIECIE, KTORE SA BITE PRZEZ SWOICH PARTNEROW, NADAL POZOSTAJE W ZWIAZKU?

Bo nie są niezależne i dlatego boją się życia, boją się nieznanego.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 23 lip 2004, 22:58

boją się samotności
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 23 lip 2004, 23:01

taka_jedna pisze:boją się samotności

Nie! Nie boją się samotności.
Kobieta, jeśli zechce, nigdy nie będzie sama.
Może akurat nie z "księciem z bajki", ale jednak nie sama.
Gorzej z facetami.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 24 lip 2004, 00:15

no właśnie, ale nie chcą porzucić tego "nie księcia z bajki". Bo będą same. Przez tydzień, miesiąc, ale będą. No chyba ze uważasz że kobieta jak zechce to sobie kogoś "upoluje" w 10 min ;)
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 24 lip 2004, 00:24

Tak. Upoluje sobie i będzie Jej nawet z ręki jadł.
Jeśli będzie sobie tego życzyć.
Oczywista, nie będzie to pierwszy gatunek mięsa męskiego, ale zawsze coś!

...no wiem, że smutne, ale prawdziwe.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 24 lip 2004, 09:16

Kazdy, kazdego jest w stanie upolować w 10- minut !tylko co dalej ! :546:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 25 lip 2004, 00:58

krzys pisze:Kazdy, kazdego jest w stanie upolować w 10- minut !tylko co dalej ! :546:

Trza oprawić lub oswoić ;)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
dryncia

Postautor: dryncia » 01 sie 2004, 12:47

Jak najszybciej, bycie z kimś z kim nie można się dogadać jest chore. Szkoda czasu, lepiej znaleźć kogoś z kim można się porozumieć. Ja jak nie ma z kimś o czym rozmawiać to odchodzę, życie jest zbyt krótkie by marnować czas na nudziarzy i głupków. Przecież wzajemne relacje w dużej mierze opierają się na rozmowie, na porozumieniu. Nie chodzi o to by mieć takie same zdanie w każdej kwestii ale o umiejętność dyskutowania. Sztuka konwersacji to ważna rzecz, jak ktoś tego nie potrafi to sobie nim głowy nie zawracam

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości