HEEEJ to znow ja :>

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

HEEEJ to znow ja :>

Postautor: Hyhy » 21 lip 2004, 01:59

I mam pytanie... jak sie pozbyc obawy ze cos zlego sie stanie w naszym zwiazku? Ze partnerka mnie zostawi albo ktos ja poderwie i tez mnie zostawi :D Nie wiem skad te akcje ale nie mam ZADNYCH powodow zeby sie o to martwic... ZADNYCH. Tylko skads to jest i jak to zabic?:> Nie chce zeby za jakis czas dziewczyna sie na mnie wkurzala za to ze jej wmawiam ze mnie zdradza, albo ze sprawdzam 10 razy dziennie smsy :) Jestesmy ze soba rok i jest naprawde super.Moze ktos z Was mial takie cus i zechce pomoc?:D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 21 lip 2004, 07:53

Znam to z autopsji :)
Ale przekonałem się, że należy trochę odpuścić. Sam się będziesz lepiej czuł i ona również.
Jak nie ma powodów to troszkę przystopuj.
Troszkę zazdrości jednak nigdy nie zaszkodzi :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2004, 07:56

Co zrobić ???? NIC tY NIE ZROBISZ , taką masz juz nature i musi sie stać coś bardzo takiego , co daje kopa , mam tu na mysli to ze dziewczyna Cię zostawi bo tego nie wytrzyma albo bedzie miała dosc Ciebie !! własnie z tego powodu ze tak sie zachowujesz .Wiec uwazaj !!! i miej to na mysli , bo tak sie stanie , .Przy nastepnej dziewczynie bedziesz juz inny !! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
foxy_lady
Weteran
Weteran
Posty: 1417
Rejestracja: 04 lut 2004, 17:01
Skąd: WaWa
Płeć:

Re: HEEEJ to znow ja :>

Postautor: foxy_lady » 21 lip 2004, 08:56

Hyhy pisze: jak sie pozbyc obawy ze cos zlego sie stanie w naszym zwiazku? Ze partnerka mnie zostawi albo ktos ja poderwie i tez mnie zostaw

jeśli dziewczyna to wyczuje lub jej to powiesz, to wiedz że będzie się z tym czuła fatalnie. znam to doskonale.....niestety.
People are all the same
And we only get judged by what we do
Personality reflects name
And if I'm ugly then
So are you

Awatar użytkownika
lorenzen
Maniak
Maniak
Posty: 678
Rejestracja: 03 lip 2004, 11:11
Skąd: koniecpolski
Płeć:

Postautor: lorenzen » 21 lip 2004, 09:17

:569: Ale nie czuj się zbyt pewnie - ja nie byłem w ogóle zazdrosny i też mnie zdradziła, także jedyna rada:
zachowuj się tak, żeby nie miała najmniejszego powodu do zdrady, jeśli oczywiście jest tego warta.
Przestań myśleć o jej zdradzie i ciesz się życiem, a jednocześnie ... bądź gotów na to, że może kiedyś Cię zdradzić i jakoś będziesz musiał z tym (może i jeszcze z nią) żyć.
Nieźle co - ale jak poczytasz uważniej Forumowiczów, to właśnie takie wnioski możesz wyciągnąć i co najgorsze mają milutcy rację. ;)
;)...
robi
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 146
Rejestracja: 06 lip 2004, 10:53
Płeć:

Re: HEEEJ to znow ja :>

Postautor: robi » 21 lip 2004, 11:23

foxy_lady pisze:
Hyhy pisze: jak sie pozbyc obawy ze cos zlego sie stanie w naszym zwiazku? Ze partnerka mnie zostawi albo ktos ja poderwie i tez mnie zostaw

jeśli dziewczyna to wyczuje lub jej to powiesz, to wiedz że będzie się z tym czuła fatalnie. znam to doskonale.....niestety.


dokladnie,trzeba ufać,inaczej będziesz wmawiał sobie to moze tak wyjść
Awatar użytkownika
Asia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 106
Rejestracja: 19 maja 2004, 15:08
Skąd: z Polski :-)
Płeć:

Re: HEEEJ to znow ja :>

Postautor: Asia » 21 lip 2004, 13:10

Hyhy pisze:I mam pytanie... jak sie pozbyc obawy ze cos zlego sie stanie w naszym zwiazku? Ze partnerka mnie zostawi albo ktos ja poderwie i tez mnie zostawi :D Nie wiem skad te akcje ale nie mam ZADNYCH powodow zeby sie o to martwic... ZADNYCH. Tylko skads to jest i jak to zabic?:> Nie chce zeby za jakis czas dziewczyna sie na mnie wkurzala za to ze jej wmawiam ze mnie zdradza, albo ze sprawdzam 10 razy dziennie smsy :) Jestesmy ze soba rok i jest naprawde super.Moze ktos z Was mial takie cus i zechce pomoc?:D


Jesteś podobny troche do mojego chłopaka, zbliżony wiek i zbliżone poglądy na świat i moje zachowanie :D Jestesmy razem ponad rok, też mu się wydaje, że moge go zdradzić choć nie ma do tego podstaw, albo, że ktos może poderwać mie na ulicy w czasie gdy jego nie ma przy mnie :D Dla mnie śmieszne a dla niego to czasem problem. Zapewniam go o swoich uczuciac do niego i staram sie nie dawać mu zadnyc powodów do obaw...narazie pomaga, ale gdy w gre wchodzi jakis moj kolega, znajomy to obawy wracaja. No widocznie ten typ tak ma :D Staraj sie jednak nie zadręczać jej wciąż swoimi obawami poniewaz to moze byc irytujące czasem nawet drażniące
KoChAc I ByC KoChAnYm To NaJwIęKsZe SzCzĘśCiE Na ZiEmI...:))
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 lip 2004, 13:19

najgorzej jak sobie człowiek wmawia!!pewnie ze ryzyko zawsze istaniej ;) no ale nie mysl o tym obsesyjnie bo ani tobie ani twojej dziewczynie nie wyjdzie to na zdrowie!! :)
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 21 lip 2004, 17:04

Zdecydowanie najgorsze jest wmawianie sobie tego ale wiem też, że trudno jest tak nagle przestać się obawiać. Musisz po prostu starać się jak najmocniej zaufać. Wierzyć w nią. Ryzyko istnieje ale jeżeli wszystko jest w waszym związku oki to na pewno nie będzie myślała o nikim innym.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,
lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Re: HEEEJ to znow ja :>

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2004, 00:18

Hyhy pisze:I mam pytanie... .Moze ktos z Was mial takie cus i zechce pomoc?:D

Szczerość, szczerość i jeszcze raz szczerość.
Bądźcie po prostu najlepszymi przyjaciólmi. Gadajcie na każdy (KAŻDY) temat.
Wiesz... przyjaźnie są trwałe a małżeństwa nie.
Nie zamartwiaj się na zapas, ale też, nie spocznij na laurach.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Triniti19
Weteran
Weteran
Posty: 1072
Rejestracja: 20 maja 2004, 21:11
Skąd: Kołobrzeg
Płeć:

Postautor: Triniti19 » 22 lip 2004, 13:00

Mysiorek ma racje. Jeżeli będziecie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi to wtedy na pewno nie będzie miała ochoty spotkać kogoś innego. Choć zazdrość to naturalna rzecz ale nie ma potrzeby do zbytniego zamartwiania się. Staraj się, żeby każdy dzień spędzony z tobą był dla niej bardzo fajny.
"Wczuj się w smutek usychającej gałązki, gasnącej gwiazdy i konającego zwierzęcia,

lecz przede wszystkim odczuj ból i smutek człowieka"
Awatar użytkownika
taka_jedna
Maniak
Maniak
Posty: 648
Rejestracja: 29 kwie 2004, 23:49
Płeć:

Postautor: taka_jedna » 22 lip 2004, 19:06

miałam tak przez bardzo długi czas...co chwile obawa, nie tyle o zdradę co po prostu o to ze przestanie mnie nagle kochać. Przeszło mi jak mieliśmy kryzys i przestało mi zależeć "aż tak". Kryzys sie skonczył, od miesiaca jest bosko, a moje obawy poszly precz na zawsze :D
"Bierz od świata to, co Ci daje, ale nie domagaj się tego, czego Ci dać nie chce. Natomiast prosić możesz zawsze."
Awatar użytkownika
DeLijKa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 13 paź 2004, 17:45
Płeć:

Re: HEEEJ to znow ja :>

Postautor: DeLijKa » 13 paź 2004, 20:38

Hyhy pisze: [...] Ze partnerka mnie zostawi albo ktos ja poderwie i tez mnie zostawi :D Nie wiem skad te akcje ale nie mam ZADNYCH powodow zeby sie o to martwic... ZADNYCH. Tylko skads to jest i jak to zabic?:>

Najprościej to przestać sobie wmawiać takie rzeczy, wiem, łatwo powiedzieć trudniej wykonać... ale zaufanie to podstawa. Twoja dziewczyna Ci ufa i Ty ufaj jej :)
Sztuka życia to cieszyć się małym szczęściem...
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 14 paź 2004, 09:55

Bądźcie po prostu najlepszymi przyjaciólmi. Gadajcie na każdy (KAŻDY) temat.
Wiesz... przyjaźnie są trwałe a małżeństwa nie.

zgadzam sie w pełni, poza tym jakbyś sie czuł jakby Twoja dziewczyna non stop Cie podejrzewala o zdrade, albo o to ze ja mozesz zdradzic, przeciez Ciebie tez ktos moze poderwac na ulicy, przystopuj bo sobie pomyśli ze jej nie ufasz i bedziecie mieli neipotrzebne kwasy w zwiazku, wiadomo, troche zazdrosci nie zaszkodzi, ale bez przesady :)

Nie chce zeby za jakis czas dziewczyna sie na mnie wkurzala za to ze jej wmawiam ze mnie zdradza, albo ze sprawdzam 10 razy dziennie smsy


Sprawdzasz jej sms'y? Nie uwazasz ze to lekka przesada?Daj jej troche prywatnosci bo rzeczywiscie Cie zostawi

Pozdrawiam
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 522 gości