Jak ją poderwac ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Przemek19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jak ją poderwac ?

Postautor: Przemek19 » 22 mar 2006, 18:59

Siema. Niedawno zerwałem z dziewczyna byłem z nia niespełna 1 mieiąc. Nie powiodło sie, Ciągle o niej mysle ale juz nie tak jak kiedys. Zeby zapomniec chce poznac kogos nowego.Nawet juz mi sie to udało(kolezanka siorki z klasy) mam jej gg zdjecie ona wie jak ja wyglądam. Podoba mi sie ale nie wiem czy ja sie jej podobam ale z opowiadan Siorki ze kiedys mnie widziała.Ryzyk fizyk jeszcze sie dopytam najwyzej. Uwazam ze brzydalem jakims to nie jestem <aniolek>

Chciałem zapytac jak mam zaczac z nią rozmowe. <hmm> Zagadała do mnie na gg ale nie wiedziałem o czym gadac. Jest wlasnie chora <chory> i sie kuruje wiec jej doradziłem jak mogłaby sie wyleczyc :D Taki stary sprawdzony sposob babci :p a potem poszła sie kąpac. :)
Martwi mnie jedno miala w opisie ze czeka na lepsze jutro mysle o.... [Tajemnica] . Zastanawiam sie czy dalej kontynuowac podryw skoro ma taki opis, tak pytam , moze głupie pytanie ale wole sie upewnic :) <banan>

Pozdrowka <browar>
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 22 mar 2006, 19:07

NIE stary w zadnym wypadku nie koontynuj podrywu.Wywal ja z listy kontaktów.Spal zdjęcie i zapomnij o pannie.Ona na pewno jest zajeta.Przeciez widac to w opisie.Czeka na lepsze jutro.No co to moze znaczyc.No tylko to,że ma faceta/kobiete jak jest homo.
A jak zobaczysz ja na ulicy to rób zwrot o 180 stopni i w nogi.
Powtarzam nie kontunuuj podrywu <wazne> <wazne> .
Wy jeździcie, My latamy.
Even in death
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2005, 19:11
Skąd: Toruń
Płeć:

Postautor: Even in death » 22 mar 2006, 19:11

Za daleko nie zajdziesz, jak będziesz kierwoał swoim życiem opisami na gg :P Pogadaj z nia o czyms normalnym... Jesli bedzie sie wam dobrze gadalo, to z kazdego tematu wyjdzie temat-rzeka :)

A moze ten opis to prowokacja ?

Aha..napisz ile macie lat :]
Awatar użytkownika
Przemek19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Przemek19 » 22 mar 2006, 19:19

Ja 19 ona 17. Z tego co mi siorka mowiła i dziewczyna kolegi to nie jest zajeta. Tak szczerze AMX przeraziłm sie jak przeczytałem co napisałes, z czego wynika tak wielka ostrznosc u Ciebie?? ;> widze ze masz 22 lata wiec sam nie wiem co mam myslec. Na poczatku myslałem ze iroznizowałes ... :|

[ Dodano: 2006-03-22, 19:21 ]
AMX ale jajcarz z Ciebie <hahaha>

[ Dodano: 2006-03-22, 19:22 ]
Jak mowiłes to na powaznie to <ok> tyle pokaze (bez obrazy)
Awatar użytkownika
AMX
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 324
Rejestracja: 02 lis 2005, 00:29
Skąd: Burkina Faso
Płeć:

Postautor: AMX » 22 mar 2006, 19:24

NO oczywiście,ze ironizowałem.Przeca nie mozna powaznie odpowiadac na takie pytania.Chłopie gadaj z nia rób co chcesz ja nie widze u ciebie zadnego problemu.
Wy jeździcie, My latamy.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 19:24

Przemek19 pisze:Chciałem zapytac jak mam zaczac z nią rozmowe.

"Cześć...siostra mi dużo o Tobie opowiadała i pomyślałem, że warto byłoby Cię poznać ;)" np.
Przemek19 pisze: Z tego co mi siorka mowiła i dziewczyna kolegi to nie jest zajeta

No To luzik, możesz "uderzać" ;)AMX, nie demoralizuj chłopaka :P
Awatar użytkownika
Przemek19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Przemek19 » 22 mar 2006, 19:28

qbass17 przez chwile to mi serce tak zabiło jak przeczytałem to co napisałes "Cześć...siostra mi dużo o Tobie opowiadała i pomyślałem, że warto byłoby Cię poznać.
Gorąco tez mi sie zrobiło, nie zrozumiałem aluzji myslałem ze jestes tą dziewczyną masakra iz e piszesz do mnie hehe i patrze i sie upewniam czy to jestes ty czy nie ty czy to qbass17 czy panina <hahaha> <hahaha> <hahaha> <browar>
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 19:32

Przemek19 pisze:Gorąco tez mi sie zrobiło, nie zrozumiałem aluzji myslałem ze jestes tą dziewczyną masakra iz e piszesz do mnie hehe i patrze i sie upewniam czy to jestes ty czy nie ty czy to qbass17 czy panina
<aniolek>
Przemek19 pisze:qbass17 przez chwile to mi serce tak zabiło jak przeczytałem to co napisałes "Cześć...siostra mi dużo o Tobie opowiadała i pomyślałem, że warto byłoby Cię poznać.

No co, zły początek?? :P Ja zawsze zaczynam tak... hehe <browar>
Ostatnio zmieniony 22 mar 2006, 19:33 przez *qbass*, łącznie zmieniany 1 raz.
karez
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2006, 17:54
Skąd: z zagłębia
Płeć:

Postautor: karez » 22 mar 2006, 19:32

Przemek19 pisze:qbass17 przez chwile to mi serce tak zabiło jak przeczytałem to co napisałes "Cześć...siostra mi dużo o Tobie opowiadała i pomyślałem, że warto byłoby Cię poznać.
Gorąco tez mi sie zrobiło, nie zrozumiałem aluzji myslałem ze jestes tą dziewczyną masakra iz e piszesz do mnie hehe i patrze i sie upewniam czy to jestes ty czy nie ty czy to qbass17 czy panina <hahaha> <hahaha> <hahaha> <browar>


Powiedz mi chłopie na jakich dragach jedziesz ?? <hmm>
Awatar użytkownika
Przemek19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Przemek19 » 22 mar 2006, 19:38

Ale jest taka sprawa ze ja jusz z nia gadałem , mowi ze skoro wziąłem jej nr to musze cos chciec konkretnego , no to ja jej mowie to co chyba chciała usłyszec ze "jesli to zaspokoi twoją ciekawosc to powiem tylko ze mi w oczko wpadłas" Ona na to od kiedy :/ Mowie ze mam jej zdjecie na kompie ze szkoły.Ona ze brzydko wyszła na nim , widziała moje ale nie wiem czy jej sie podobam i w ogóle..... :?
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 19:40

Przemek19 pisze: Mowie ze mam jej zdjecie na kompie ze szkoły.Ona ze brzydko wyszła na nim

Może chciała, żebyś zaprzeczył i specjalnie tak powiedziała...
Przemek19 pisze:widziała moje ale nie wiem czy jej sie podobam i w ogóle.....

Powinna sama Ci to powiedzieć :?
Awatar użytkownika
Przemek19
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:55
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Przemek19 » 22 mar 2006, 19:42

karez pisze:Powiedz mi chłopie na jakich dragach jedziesz ?? <hmm>
Na zadbych a co szukasz delera ;>??
Awatar użytkownika
czero
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 193
Rejestracja: 06 mar 2006, 22:50
Skąd: del Paraguay
Płeć:

Re: Jak ją poderwac ?

Postautor: czero » 22 mar 2006, 20:18

Przemek19 pisze:Siema. Niedawno zerwałem z dziewczyna byłem z nia niespełna 1 mieiąc. Nie powiodło sie, Ciągle o niej mysle ale juz nie tak jak kiedys. Zeby zapomniec chce poznac kogos nowego.Nawet juz mi sie to udało(kolezanka siorki z klasy) mam jej gg zdjecie ona wie jak ja wyglądam. Podoba mi sie ale nie wiem czy ja sie jej podobam ale z opowiadan Siorki ze kiedys mnie widziała.Ryzyk fizyk jeszcze sie dopytam najwyzej. Uwazam ze brzydalem jakims to nie jestem <aniolek>

Chciałem zapytac jak mam zaczac z nią rozmowe. <hmm> Zagadała do mnie na gg ale nie wiedziałem o czym gadac. Jest wlasnie chora <chory> i sie kuruje wiec jej doradziłem jak mogłaby sie wyleczyc :D Taki stary sprawdzony sposob babci :p a potem poszła sie kąpac. :)
Martwi mnie jedno miala w opisie ze czeka na lepsze jutro mysle o.... [Tajemnica] . Zastanawiam sie czy dalej kontynuowac podryw skoro ma taki opis, tak pytam , moze głupie pytanie ale wole sie upewnic :) <banan>

Pozdrowka <browar>
Masz rację, zastanawiaj się dalej, tak do 26 roku życia. Jak będziesz już tak głupi jak ja, to założymy kółko desperatów...
Tak na powążnie: czyś Ty się z choinki urwał? Jeśłi chcesz do niej zagadać, to myślisz że matka Twoja lub ojciec ją poprosi by się przygotowała na rozmowę tego dnia o danej godzinie? Nakazuje Ci: czyń swoją powinność, zaś przykładowy kop w d...pę nie zaszkodzi.
Pomyśl, że kiedyś będziesz myśłał o tym dniu tak jak myślisz o poprzednich i gwarantuje Ci, że nie będzie bardziej szkodliwej osoby wobec Ciebie niż ty sam. Będziesz się tłukł po pysku dzień w dzień od chwili otwarcia oczu do zmknięcia za zaprzepaszczone szanse i stratę kawałka życia. Wyobraź sobie, że ja czuje się jakbym dopiero co niedawno wyszedł z ZK po odbyciu wieloletniej kary.
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 22 mar 2006, 21:05

Przemek19 pisze: Podoba mi sie ale nie wiem czy ja sie jej podobam ale z opowiadan Siorki ze kiedys mnie widziała.Ryzyk fizyk jeszcze sie dopytam najwyzej. Uwazam ze brzydalem jakims to nie jestem

Wiesz, gdy ja pochodze do laski też nie wiem czy bedzie zainteresowana prowadzeniem rozmowy. Takimi detalami sie przejmujesz,
Siema. Niedawno zerwałem z dziewczyna byłem z nia niespełna 1 mieiąc. Nie powiodło sie

OOOOO, "była dla mnie całym zyciem" etc... Coś z Twoich slów, a nie mówiełem ze zapomnisz, a Ty nie wierzyłeś.
Przemek19 pisze: Zagadała do mnie na gg ale nie wiedziałem o czym gadac.

Zagadała, chciała o zyms pogadać, a Ty sie pytasz czy kontynuowac podryw...
Człowieku, z takim nastawieniem to sie matki bedziesz pytał czt możesz iść ręce umyć.
Trochę pewności siebie.
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 583 gości