Pytanko do dziewczyn..??

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Łukasz17;)
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2006, 23:53
Skąd: polska:)
Płeć:

Pytanko do dziewczyn..??

Postautor: Łukasz17;) » 16 mar 2006, 00:08

Mam wielką prozbe do was dziewczyny!
niech każda z was napisze <poradzi mi> jak mam powiedzieć swojej dziewczynie że
chciałbym rozpocząć współżycie <rozmawialiśmy już na ten temat i powiedziała mi że jeszcze nie jest gotowa, szanuje to i czekam>,ale niewiem czy ona da mi znać kiedy będzie chciała,a ja niechce nic mówic na ten temat bo wyjdzie że bardzo nalegam<i zrobi to z przymusu>
a to nie oto chodzi..
czkam na odpowiedzi pozdrawiam pa :*
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 16 mar 2006, 00:17

taaaaa.....
to one znaja lepiej twoja dziezcyne???
wyjdzie wszystko w praniu...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 16 mar 2006, 00:34

Wrócic do rozmowy mozesz bez naciskania. Powiedz po prostu, ze chcialbys o tym pogadac ze wiesz ze nei jest gotowa, ze to szanujesz i poczekasz. To w ramach wstepu. A potem powiedz jej po prostu ze chcialbys wiedziec jesli juz bedzie chciala. Żeby CI to okazała [moz enie mowila od progu "Juz chce sexu!"]. Że mimo tego chcesz byc z nia blisko.
Poz atym sam zobaczysz kiedy. Buziaki, pieszczoty, bedziesz widzial ze sie coraz bardziej otwiera to i wtedy zapytasz czy sprobujesz sie do tego zabrac.
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 mar 2006, 10:55

W związku ważna jest otwartość. Po prostu poowiedz, ze chcesz porozmawiać jeszcz eraz na ten temat.
Ile masz lat i ile lat ma Ona??
moon pisze: A potem powiedz jej po prostu ze chcialbys wiedziec jesli juz bedzie chciala.

Właśnie <browar>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 mar 2006, 11:00

Sama Ci pokaze i nawet nie bedzie mowic.......trzeba czasu czasu czasu - nie ma sie gdzie spieszyc. A wlasnie najpiekniejszy moment jest wtedy gdy kobieta sama Ci pokaze ze jest juz gotowa i ze chce to zrobic wlasnie z Toba - wytrzymaj.....

A rozmowy o seksie?? Same tez przyjda - wyjda same z siebie - i tego tez nie przyspieszaj :) bedzie git :)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 mar 2006, 11:05

Lawrence pisze: A wlasnie najpiekniejszy moment jest wtedy gdy kobieta sama Ci pokaze ze jest juz gotowa i ze chce to zrobic wlasnie z Toba - wytrzymaj.....

Za to zdanie bym wypił z Tobą Lawrence browarka!! <browar> Oczywiście potwierdzam to, bo znam z życia :]
Tylko ponawiam pytanie(do autora), zeby nie zostalo pominięte :P : Ile masz lat i ile lat ma Ona??
Bo skoro masz tyle lat, co w nicku, to Dziewczyna pewnie ma z 16/17, więc nie możesz się dziwić, ze nie jest gotowa na seks...
Pozdrawiam! <browar>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 18 mar 2006, 11:10

qbass17 pisze:Za to zdanie bym wypił z Tobą Lawrence browarka!! Oczywiście potwierdzam to, bo znam z życia


No niestety ja tego nie znam z zycia - zawsze musialem jakos sie domyslc czy tak czy nie - ale zawsze pozostanie to moim marzeniem...moze kiedys sie spelni....choc teraz duzo trudniej bedzie :/
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Łukasz17;)
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2006, 23:53
Skąd: polska:)
Płeć:

no ja mam za 2 mies 18 a ona już ma 17

Postautor: Łukasz17;) » 18 mar 2006, 11:16

no ja mam za 2 mies 18 a ona już ma 17
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 18 mar 2006, 11:23

Łukasz17;) pisze:no ja mam za 2 mies 18 a ona już ma 17

Więc poczekaj jeszcze...Też miałem tak samo(no może troszkę później)... Dziewczyna jeszcze nie jest gotowa i nie można się dziwić. Ale skoro się kochacie, to na pewno dojdzie do seksu szybciej niż myślisz, tylko musisz podchodzić do tego stopniowo...
Qra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 156
Rejestracja: 12 mar 2006, 17:55
Skąd: : dąkS
Płeć:

Postautor: Qra » 18 mar 2006, 11:25

Jezeli to Ta na cale zycie to jeszcze zdarzycie sie nacieszyc seksem :D
A po co sie spieszyc..
"Po co łapać króliczka skoro tak przyjemnie się go goni..." :D
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 18 mar 2006, 17:55

Qra pisze:A po co sie spieszyc..
Po to zeby sie cieszyć z fajnego sexu ;P
Ale mowie - nic na siłe.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 mar 2006, 18:02

hmmm, jak sie tak chwile zastanowiałam to u mnie było tak, ze rozmowy na temat seksu jakos tak same wyszły...to chyba było troche w formie poznawania tej drugiej osoby....wiadomo przyszły czasy ze zaczelismy sie przytulac całowac i jakos tak samo z siebie wyszło rozmawianie o tym. a jezeli chodzi o to kiedy zaczelismy rozmawiac o naszym pierwszym razie to to stało sie wtedy gdy przytulajac sie oboje myslelismy "ach jakby było wspaniale gdybysmy mogli byc naprawde blisko" ten moment był bardzo dla nas widoczny wtedy tez zaczelismy powaznie rozmawiac o tym ze "to" moze sie miedzy nami zdarzyc, ze tego chcemy.
wydaje mi sie ze własnie taki spobntaniczy sposób jest najlepszy bo wtedy wiadomo ze obie strony tego chca
patrick
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2006, 15:21
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: patrick » 22 mar 2006, 15:32

Mam prosbe rowniez do dziewczyn.... chodzi o to ze jesli bym to zrobil z dziewczyna ktora jest dziewica to kiedy moglbym z nia zrobic kolejny raz zeby ja to nie bolalo bo domyslam sie ze przez jakis czas pierwszy stosunek boli dziewczyne... wiec kiedy moglibysmy zrobic to kolejny raz ??? czekam na odp z gory dziekuje
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 22 mar 2006, 15:39

Kiedyś czytałam że potrzeba tak koło 2 tyg, żeby wszytsko sie pozrastało ladnie.
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)
ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 15:40

patrick pisze:kiedy moglibysmy zrobic to kolejny raz

Musicie poczekać, aż wszystko się zagoi u Dziewczyny :) Moim zdaniem z tydzień, dwa...my odczekaliśmy dwa...
Awatar użytkownika
Chili
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 217
Rejestracja: 22 paź 2005, 11:38
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: Chili » 22 mar 2006, 15:44

A ja nie czekalam w ogole, bo jak mnie nic nie bolało to co mialo sie zrastać :P
Diana King - "Shy Guy" (Dancehall MIX)

ROBINHO razem zdziałamy cuda! :)
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 22 mar 2006, 16:01

Chili pisze:A ja nie czekalam w ogole, bo jak mnie nic nie bolało to co mialo sie zrastać

Różni ludzie, różne zachowania i odczucia... ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 22 mar 2006, 21:57

Ok. 2 tygodni ale niektore jak nie boli to i za pierwszym razem ze 3 daja rade ;P
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 mar 2006, 22:06

Chili pisze:A ja nie czekalam w ogole, bo jak mnie nic nie bolało to co mialo sie zrastać

U mnie to samo :).
diVinne

Postautor: diVinne » 22 mar 2006, 23:45

Bedzie miala ochote, sama bedzie sie prosic :) ;PP
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 27 mar 2006, 14:00

no własnie jak będzie chciala to sama cio o tym powie... ale nie zaszkodzi z nia jeszcze raz spokojnie i otwarcie pogadać...
Awatar użytkownika
moskirz
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 63
Rejestracja: 02 kwie 2006, 18:08
Skąd: ..śtam
Płeć:

Postautor: moskirz » 02 kwie 2006, 21:44

diVinne pisze:Bedzie miala ochote, sama bedzie sie prosic :) ;PP


święte słowa..

im cześciej sam bedziesz o tym mówił tym bardziej będzie się ona zamykać..

więcj luzu.. przypadkowe dotknięcia, otarcia, przytulenia, delikatnośc i czułośc już niejedne zawojowały serce... jak bedzie gotowa sama ci o tuym powie lub choćby zasygnalizuje...
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 02 kwie 2006, 21:46

Wiesz, namówić jej raczej nie możesz. jak będzie chciała sama przejmie inicjatywę... A jak nic nie robi, to znaczy, że nie chce. I musisz czekac... <aniolek>
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 02 kwie 2006, 21:50

Moim zdaniem jak bedzie chciała to sama Ci powie. Nie nalegaj bo to jest okropne i wrecz dziala przeciwnie albo dziewczyna zrobi to dla świetego spokoju.Pogadaj z nia tylko , ze jak bedzie chciala to niech sama z Toba pogada i powie ze hcce albo daje Ci sygnały które zrozumiesz ... czekac na taki jej krok ... powdzenia
Każdy ma prawo do orgazmu

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości