idealizacja PIERWSZEGO faceta

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 lut 2006, 00:30

Tylko, że jak odszedł, to cały czas o tym myśli, żałuje i mówi, jaki to On był głupi :?
Więc jak tak żal ściska, to dlaczego nie warto spróbować drugi raz??
Tracy pisze:z kimś, z kim było mu źle.

Skoro było mu tak źle, to dlaczego ma podpis
Dnia 17 grudnia 2005 roku moja głupota sięagneła zenitu...zycie srogo mnie karze
??
Ja tego nie za bardzo rozumiem! Wiem, że człowiek cierpi, żałuje, ale powinien iść do przodu a nie stać w miejscu...albo w jedną, albo w drugą! Może wrócić i spróbować jeszcze raz, a może znaleźć inną(zdaje sobie sprawę, ze łatwo jest mowić, a z praktyką gorzej)
Kamela
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lip 2005, 20:42
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Kamela » 26 lut 2006, 01:30

Lawrence pisze:znajomi cos sie odsuneli [przypuszczam ze przez ich dzeiwczyny, ktore wola sie trzymac z moja byla].

Nie ładnie ze strony znajomych.
Lawrence pisze:ostatnio przez przypadek sie na Nia natknalem wlasnie w akademiku u mnie....okazuje sie ze "solidarnosc jajnikowa" ogarnela dziewczyna mojego kumpla z ktorym najbardziej sie trzymam, a ktora narobila mi kiedys syfu z innego powodu i teraz tez jakos sie trzymaja........ja czasem tego nie rozumiem....czuje sie jakbym mial zabrany nawet ten skrawek mojej prywatnosci na uczelni.....wczesniej jakos nie chciala moja przyjezdzac bo "nikogo nie zna" i " boi sie ze ja wyrzuca" a tu teraz takie cos.....zupelnie jakbym ja szedl i spotykal sie z jej towarzystwem bez niej.......

Kobiety potrafią być okrutne bo wina rozstania leży po twojej stronie, co według mnie jest nie prawdą - ale to już wiesz.
qbass17 pisze:Tylko, że jak odszedł, to cały czas o tym myśli, żałuje i mówi, jaki to On był głupi
Więc jak tak żal ściska, to dlaczego nie warto spróbować drugi raz??

Był głupi kiedy wrócił do niej i jak się skończyło - pomęczył się biedak, dał jej szanse (chyba nawet nie jedną) i okazało się, że jednak to nie to czego oczekiwał od kobiety.
Przeczytaj sobie całą historię tego związku w starych postach Lawrenca.
qbass17 pisze:Ja tego nie za bardzo rozumiem! Wiem, że człowiek cierpi, żałuje, ale powinien iść do przodu a nie stać w miejscu...albo w jedną, albo w drugą! Może wrócić i spróbować jeszcze raz, a może znaleźć inną(zdaje sobie sprawę, ze łatwo jest mowić, a z praktyką gorzej)

Powinien iść do przodu a nie się cofać do czegoś co nie ma przyszłości.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 26 lut 2006, 10:15

Powrót do niej to najabrdziej katastrofalny pomysł z możliwych więc nie radźcie mu nawet takich bzdur.
Kamela
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lip 2005, 20:42
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Kamela » 26 lut 2006, 10:44

tanebo pisze:Powrót do niej to najabrdziej katastrofalny pomysł z możliwych więc nie radźcie mu nawet takich bzdur.

Zgadzam się z tobą w 100%.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 26 lut 2006, 11:35

qbass17 pisze:Ja tego nie za bardzo rozumiem! Wiem, że człowiek cierpi, żałuje, ale powinien iść do przodu a nie stać w miejscu...albo w jedną, albo w drugą! Może wrócić i spróbować jeszcze raz, a może znaleźć inną(zdaje sobie sprawę, ze łatwo jest mowić, a z praktyką gorzej)


Jasne, tylko ze znalezc inna w tym wieku to juz sztuka jest, a poza tym nie naleze do rozrywanych facetow przez kobiety ze wzgledu na moja "ponadnormowa" budowe ciala, ale i tak na razie nie mam do tego glowy wiec wiadomo...

Kamela pisze: Kobiety potrafią być okrutne bo wina rozstania leży po twojej stronie, co według mnie jest nie prawdą - ale to już wiesz.


Wlasnie ze moja - wg kobiet [w wiekszosci przypadkow] jesli facet zrywa to wina zawsze lezy po jego stronie.....
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 26 lut 2006, 11:39

Lawrence pisze:jesli facet zrywa to wina zawsze lezy po jego stronie.....

Co za myślenie!!! Przecież jeśli ktoś zrywa, to nie bez powodu. I często te powody podsuwa druga strona. Nigdy nie obwiniałam faceta, który mnie zostawił. Po prostu nie każdemu jest dane być razem...
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 26 lut 2006, 12:00

Lawrence pisze:Jasne, tylko ze znalezc inna w tym wieku to juz sztuka jest, a poza tym nie naleze do rozrywanych facetow przez kobiety ze wzgledu na moja "ponadnormowa" budowe ciala, ale i tak na razie nie mam do tego glowy wiec wiadomo...

Gadasz jak baba. Facet jest jak wino - pamietaj o tym.
"My shadow's the only one that walks beside me"
Tracy
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:46
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tracy » 26 lut 2006, 13:30

tanebo pisze:Powrót do niej to najabrdziej katastrofalny pomysł z możliwych więc nie radźcie mu nawet takich bzdur.

To był by największy błąd jego życia. Powinien zerwać z nią wszystkie kontakty dla swojego i jej dobra. I jemu i jej przeznaczony jest zupełnie ktoś inny. Tylko Lawrence musi to zrozumieć.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 26 lut 2006, 14:06

Mari* pisze:Gadasz jak baba. Facet jest jak wino - pamietaj o tym.


Nie wiesz jak wygladam wiec nie gadaj 8)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 26 lut 2006, 14:23

Lawrence pisze:Nie wiesz jak wygladam wiec nie gadaj

Mogę sobie wyobrazić. Wydaje mi się, że nie wyglądasz aż tak źle <mruga>
"My shadow's the only one that walks beside me"
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 26 lut 2006, 16:21

Lawrence pisze:Nie wiesz jak wygladam wiec nie gadaj

Zapodaj swoją fotkę do "Pokarzcie swoją twarz..." :)
Nie przekreślaj od razu wszystkiego z powodu swojego wyglądu, a nuż się komuś spodobasz... <browar>
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 26 lut 2006, 16:48

qbass17 pisze:
Lawrence pisze:Nie wiesz jak wygladam wiec nie gadaj

Zapodaj swoją fotkę do "Pokarzcie swoją twarz..." :)
Nie przekreślaj od razu wszystkiego z powodu swojego wyglądu, a nuż się komuś spodobasz... <browar>


Tu nie chodzi o twarz, ale o to co znajduje sie od glowy w dol - do nog, czyli jednym slowem korpusik :D

Ale spoko zapodam :D
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 26 lut 2006, 21:22

Kobieta, która idealizuje dawnego faceta, nieważne, czy pierwszego czy trzeciego, nie jest jeszcze gotowa na następny związek. To samo tyczy się facetów

To zdanie dla mnie w obecenj sytucji jest straszne..... :?
wrrrrrr..... czy ktos tak jeszcze sadzi?????
:|
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 26 lut 2006, 21:40

zakery... pisze:Kobieta, która idealizuje dawnego faceta, nieważne, czy pierwszego czy trzeciego, nie jest jeszcze gotowa na następny związek. To samo tyczy się facetów

To zdanie dla mnie w obecenj sytucji jest straszne..... :?
wrrrrrr..... czy ktos tak jeszcze sadzi?????
:|


Niestety taka jest prawda - moze jesli Cie dopadnie taka przeykra sprawa [chociaz nie zycze] to zobaczysz jak to jest
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 26 lut 2006, 21:58

no tylko smiac sie.... obraz matki na zasranym dzieckim

walczyc o nia, poddac sie??? Ale to jak walka z wiatrakami :/ A moze nie potrafie ja soba zainteresowac??? cholera bedeac z nia czuje sie jakby byl i on jeszcze. A moze ja teraz idalizuje bo co mozna twqierdzic w pocztkowej fazie znajomosci :/

Musze sie z ta mysla przespac. Dopiero ten post Olivki dal mi do myslenia az dziw ze go wczesniej nie zauwazylem
Awatar użytkownika
Marisa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 79
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:38
Skąd: Lubuskie
Płeć:

Postautor: Marisa » 27 lut 2006, 22:27

Ja swoja pietwsza miłośc wspominam koszmarnie .Mój chłopak byl dlamnie calym swietem ale tak trafilam ze potrafił to wykorzystac i w sumie pogrywał sobie a ja mu slepo ufałam i wierzyłam . wszystko sprowadziło sie do tego ze zaczełam odsówac sieod bliskich i koniec końca tak mnie wyjalowil psychicznie ... ze zaczelam miec problemy ze sname itd i co dalej go kochalam .... wkoncu powiedzialam dowidzenia ..... dotej pory sie niemoge pozbierac choc minelo 7 lat i milam wielu chlopaków a na jego widok nóz mi sie w kieszeni otwiera
Każdy ma prawo do orgazmu
Tracy
Bywalec
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:46
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Tracy » 28 lut 2006, 16:17

Lawrence pisze: tylko ze znalezc inna w tym wieku to juz sztuka jest, a poza tym nie naleze do rozrywanych facetow przez kobiety ze wzgledu na moja "ponadnormowa" budowe ciala

Lawrence pisze:Tu nie chodzi o twarz, ale o to co znajduje sie od glowy w dol - do nog, czyli jednym slowem korpusik

Widziałam twoje zdjęcie w "pokaż swoją twarz", więc jeśli nawet masz brzuszek, którego tam nie widać to pewnie jest mały a i tak masz bardzo sympatyczną twarz. Myśle, że są kobiety, którym byś się spodobał.
Kamela
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 27 lip 2005, 20:42
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Kamela » 28 lut 2006, 17:06

Tracy pisze: Myśle, że są kobiety, którym byś się spodobał.

Pewnie, że są. On tylko musi uwierzyć w to, że jest atrakcyjny. Pewnego dnia znajdzie kobietę dla której będzie całym światem.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 28 lut 2006, 17:13

Tracy pisze:Widziałam twoje zdjęcie w "pokaż swoją twarz", więc jeśli nawet masz brzuszek, którego tam nie widać to pewnie jest mały a i tak masz bardzo sympatyczną twarz. Myśle, że są kobiety, którym byś się spodobał.


Chcesz cale?? :> napisz na priv`a to podesle :) moze zmienisz zdanie?? ;)
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 01 mar 2006, 11:53

Lawrence, jak to mówią, każda potwora znajdzie swego amatora, czy jakoś tak, ale w każdej wersji chodzi o to samo. Jeśli nie jesteś w stanie znaleść nikogo to lepiej zastanów się czy naprawde z kimś chcesz być i czy w tym nie leży problem. Kiedyś użalałem się nad sobą, że ani nie jestem przystojny, ani specjalnie wygadany, więc przez to nie moge sobie nikogo na stałe znaleść, ale potem doszedłem do wniosku, że tak naprawde ja nie potrafiłbym stworzyć stały związek i w nim wytrwać, więc podświadomie go nie chce i to mnie blokuje przed staraniem się w poszukiwaniach drugiej połówki. Może niektórym pisana jest samotność, ale patrząc z szerszej perspektywy to wcale nie jest takie złe jak się wydaje. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
tr3sor
Weteran
Weteran
Posty: 936
Rejestracja: 13 paź 2004, 03:51
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: tr3sor » 01 mar 2006, 12:04

A co ma piernik do wiatraka ? tzn wyglad do zwiazku ?
Przecierz nie o to w tym wszystkim chodzi !.
Tak wygladajac przecietnie ciezej kogos poznac !. Ale nie jest to niemozliwe !.
Wystarczy umawiac sie ze znajomymi ktorzy przyprowadzaja innych znajomych ! i tak powiekszamy sowje grono znajomych ! W ktorym ofc sa i kobiety !
Z ktorymi niespotkamy sie zeby je poderwac ! tylko pogadac przy piwie itp !.
Wtedy sie lepiej poznajemy bla bla bla i zakochujemy sie wtedy w sobie a nie w otoczce ktora jest nasze cialo !.

Osobiscie niewyobrazam sobie zwiazku z dziewczyna ktora tylko i wylacznie podobala mi sie fizycznie ... jakos niewyobrazam sobie zeby zaczal podrywac dziewczyne ktorej prawie nieznam tylko dlatego ze jest ladna ... no chyba ze chodzilo by tylko o seks a nie o zwiazek ... A do tego mnie nie ciagnie (tak tak stara gwardio wiem mlodzik jeszcze jestem ;p)

Wiec niewiem w czym masz problem ... no chyba ze niemasz zbyt wielu znajomych :d
Obrazek


Śladem własnej "legendy" ... ;)
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 01 mar 2006, 13:49

tr3sor pisze:A co ma piernik do wiatraka ? tzn wyglad do zwiazku ?
Przecierz nie o to w tym wszystkim chodzi !.
Tak wygladajac przecietnie ciezej kogos poznac !. Ale nie jest to niemozliwe !.
Wystarczy umawiac sie ze znajomymi ktorzy przyprowadzaja innych znajomych ! i tak powiekszamy sowje grono znajomych ! W ktorym ofc sa i kobiety !
Z ktorymi niespotkamy sie zeby je poderwac ! tylko pogadac przy piwie itp !.
Wtedy sie lepiej poznajemy bla bla bla i zakochujemy sie wtedy w sobie a nie w otoczce ktora jest nasze cialo !.[...]


Dokladnie...
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 01 mar 2006, 13:53

Ale nie ma sie co oszukiwać że wygląd to podstawa do tego aby sie zakochać.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 01 mar 2006, 14:01

Atracyjnosc fizyczna ma duze znaczenie w pierwszych kontaktach pomiedzy ludzmi, gdyz staramy sie znalezc mnieju wiecej osobe ktora odpowiada naszym idealom partnera, dopiero pozniej ludzie patrza na charakter i wnetrze i wtedy dokladnie wiadomo czy chcemy byc ze soba czy tez nie....
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Pan Zet
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 212
Rejestracja: 10 sty 2006, 19:06
Skąd: Prawie WWA ;)
Płeć:

Postautor: Pan Zet » 01 mar 2006, 14:39

Wiem ze to zbyt ogolnie powiedizne ale najwazniejszy jest spoosb bycia-zachowanie. wyglad owszem. Ale znam kilku "przystojniakow" co ni diabla do kobit z nimi i znam moze nie okrponych ale takich przecietniakow a nawet troche gorzej co poznaja co chwila te panny lub sa na stale z z taka 9 :D

taka mala dygresja: zauwazylisice ze czesto to super laski sa same. Nie chodiz mi tu o kurtyzane ale o normlana kobiete. Czy to nie jest tak ze my sie ich boimy a one sa wychowane ze pierwszy mezczyzna zaczyna? <pijaki>
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 01 mar 2006, 14:47

zakery... pisze:taka mala dygresja: zauwazylisice ze czesto to super laski sa same


przyznam, że w ogóle nie zauważyłem i nie spotkałem sie z taką prawidłowością :D W moim wieku (hehehe, jak to zabrzmiało) deficytowy towar takie "super laski-same"...deficytowy, jak 6600 GT na 16-to potokowej szynie sprzedawany za dwie stówy :D
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 01 mar 2006, 15:04

zakery... pisze:taka mala dygresja: zauwazylisice ze czesto to super laski sa same. Nie chodiz mi tu o kurtyzane ale o normlana kobiete. Czy to nie jest tak ze my sie ich boimy a one sa wychowane ze pierwszy mezczyzna zaczyna? <pijaki>

Hehe "Super laska" sama. Trudno spotykane zjawisko. Jesli takie sa to znaczy ze sa wyjatkowo wybredne, przebieraja ile sie da, szuakaja ksiecia z bajki az wkoncu wpadaja w obłed i nie potrafią sie zakochać. Takie owszem czasami mozna spotkac ale nie daltego że na nich faceci nie leca...
Moze to stad sie czasami mowi ze to te przecietne sa zawsze najbardziej zakochane bo sie ciesza z tego co maja?

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości