Co wam imponuje

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 04 gru 2005, 00:38

Mariusz, chyba za bardzo zastanawiasz się nad soba i sprawą związków - miłość podobno przychodzi z nienacka usmiech jeśli doszukujesz się w sobie dziwności - to choć na zewnątrz wyglądasz fajnie, to kobiety wlot wyczują Twoją niepewność lub problematyczność. Wrzuć na luz usmiech a i miłość przyjdzie



??
Nie zastanawiam się nad soba. Rozwiązałem swoje problemy juz dawno ;) Temat powstał 2 lata temu. Od tamtej pory wiele sie smieniło ;)
Miłość przychodzi z nienacka; zgadzam się z tym.
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 22:02

Mia, zgadzam się z Tobą :) Facet musi być męski, zdecydowany, silny, zaradny. Jako że poziom inteligencji jest niezależny od płci, nie zaliczam jej do typowo męskich cech ;) Ale oczywiście musi być inteligentny, oczytany i musi umieć się zachować stosownie do sytuacji. Liczy się też poczucie humoru i odpowiednie traktowanie kobiet - a już zupełnie wyjątkowe jeżeli chodzi o tą jedyną, wtedy mimo stanowczości mięknie i potrafi przyznać jej rację, mimo siły jest dla niej delikatny i czuły, mimo zaradności lubi wtulić się w nią i pozwolić podrapać za uchem ;)
Aż się rozmarzyłam <aniolek2>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 22:14

blacknessie pisze:Facet musi być męski, zdecydowany, silny, zaradny. Jako że poziom inteligencji jest niezależny od płci, nie zaliczam jej do typowo męskich cech Puscic oko Ale oczywiście musi być inteligentny, oczytany i musi umieć się zachować stosownie do sytuacji. Liczy się też poczucie humoru i odpowiednie traktowanie kobiet - a już zupełnie wyjątkowe jeżeli chodzi o tą jedyną, wtedy mimo stanowczości mięknie i potrafi przyznać jej rację, mimo siły jest dla niej delikatny i czuły, mimo zaradności lubi wtulić się w nią i pozwolić podrapać za uchem Puscic oko
Aż się rozmarzyłam Aniolek

podobno taki jestem i ktoś kiedyś mi powiedział że to za dobre cechy, że jestem za dobry.......głupie nie?? to jak miałem ją traktować??
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 22:17

Niektórym kobietom po prostu trzeba dać wycisk żeby doceniły to co mają. Smutne, ale prawdziwe...Był taki temat - coś w stylu: "Kocham Cię bardziej, gdy jesteś niedobry".
Dla mnie to niedorzeczne :/
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 22:19

Dla mnie to niedorzeczne


dokładnie dziwna akcja, nie moge tego zrozumieć, kobieta moiego życia zostawiła mnie i tak mi się tłumaczyła, że jestem za dobry <rofl2> ......
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 22:21

Nie można być "za dobrym". Albo traktuje się tą drugą osobę dobrze, albo nie. Tu nie ma granic. Wolałaby, żebyś lał ją po "mordzie" tak dla rozrywki? :|
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 22:24

właśnie nie wiem.... zresztą to już chyba nie ważne, mam nadzieje że kiedyś to ona zapłacze, a jak zapłacze to może być już za poźno........
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 22:44

Znajdzie się na pewno taka, która doceni to, jaki jesteś i co będziesz w stanie jej dać... Trzymam mocno za to kciuki :)
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 22:52

dzięki!!!! mam nadzieje że tak będzie.....zresztą czas pokaże!!
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
Kar-Wai
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 13 gru 2005, 03:33
Skąd: Breslau
Płeć:

Postautor: Kar-Wai » 13 gru 2005, 04:02

Mariusz nie badz "Moderatorem" <cisza>
badz czlowiekiem opowiedz nam co im "kobieta" tak naprawde imponuje
pozdrawiam
<siekiera>
"Anh yeu em,nhung anh ko muon gap em nua."-
Fa yeung nin wa.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 13 gru 2005, 07:09

Większości kobiet imho imponują trzy rzeczy: kasa, wygląd i dobra ściema. Mówiąc dokładniej jeśli facet ma kase, wozi się dobrym autem, ubiera w drogie ciuchy, funduje dziewczynie co chce, do tego wygląda nieźle, jest wysportowany i do tego wszystkiego ma jeszcze poczucie humoru, dobrą gadke (czyt. umie dobrze ściemniać i gadać o byle czym), to praktycznie 90% kobiet na takiego poleci, bo uznają go za "księcia z bajki". 8)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.

The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.

If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 13 gru 2005, 07:42

frer pisze:Większości kobiet imho imponują trzy rzeczy: kasa, wygląd i dobra ściema. Mówiąc dokładniej jeśli facet ma kase, wozi się dobrym autem, ubiera w drogie ciuchy, funduje dziewczynie co chce, do tego wygląda nieźle, jest wysportowany i do tego wszystkiego ma jeszcze poczucie humoru, dobrą gadke (czyt. umie dobrze ściemniać i gadać o byle czym), to praktycznie 90% kobiet na takiego poleci, bo uznają go za "księcia z bajki".


Przesadzasz. Na pewno sa takie kobiecy które tak robia. Jednak tez są takie które patrzą na inne rzeczy.
Wniosek z tego taki: Lepiej miec kasę jak jej nie mieć !!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 13 gru 2005, 07:44

frer pisze:Większości kobiet imho imponują trzy rzeczy: kasa, wygląd i dobra ściema. Mówiąc dokładniej jeśli facet ma kase, wozi się dobrym autem, ubiera w drogie ciuchy, funduje dziewczynie co chce, do tego wygląda nieźle, jest wysportowany i do tego wszystkiego ma jeszcze poczucie humoru, dobrą gadke (czyt. umie dobrze ściemniać i gadać o byle czym), to praktycznie 90% kobiet na takiego poleci, bo uznają go za "księcia z bajki


masz sporo racji, bo tak właśnie często bywa :/ Tendencja upiorna, hehe, ale prawdziwa. Dążymy do samozagłady.. <chory>
<browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 13 gru 2005, 07:48

Ja nie twierdze, że wszystkie, nie twierdze także że robią to wpełni świadomie, ale mając do wyboru przystojniaka z kasą, albo przeciętniaka bez kasy to wybór w większości przypadków jest oczywisty, a druga opcja mieści się pewnie w granicach błędu statystycznego. Zresztą sam mam paru kumpli którzy nieźle potrafia bajerować dziewczyny i bardzo często im się to udaje. A że kase warto mieć to ja wiem od dawna, gorzej z tym żeby ją zdobyć... :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Re: Co wam imponuje

Postautor: ptaszek » 13 gru 2005, 10:01

Większości kobiet imho imponują trzy rzeczy: kasa, wygląd i dobra ściema. Mówiąc dokładniej jeśli facet ma kase, wozi się dobrym autem, ubiera w drogie ciuchy, funduje dziewczynie co chce, do tego wygląda nieźle, jest wysportowany i do tego wszystkiego ma jeszcze poczucie humoru, dobrą gadke (czyt. umie dobrze ściemniać i gadać o byle czym), to praktycznie 90% kobiet na takiego poleci, bo uznają go za "księcia z bajki

Szczerze mówiąc to to wszystko jest dla mnie rzeczą drugorzędną, jeśli nie trzeciorzędną.
Najważniejsze, żeby był wyrozumiały, szczery, pomocny, inteligentny, ambitny, miał swoje własne zdanie ale też żeby liczył się z innymi. I szczęśliwie takiego właśnie mam :)
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 13 gru 2005, 10:19

A był w tej bajce smok? <gun1> Nie wierzę w takie banały. Czy gdy idziecie ulicą i mijacie faceta to zastanawiacie się czy jest :"wyrozumiały, szczery, pomocny, inteligentny, ambitny, miał swoje własne zdanie ale też żeby liczył się z innymi"? Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 13 gru 2005, 16:36

Blazej30 pisze:Nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pewnie dlatego jesteś samotny.

cholera, czytam po raz tysięczny, co weglug facetów imponuje w nich kobietom, rozglądam się po swoich koleżankach, patrzę na siebie i pytam: z kim wy się, kurna, zadajecie? O_o
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 13 gru 2005, 19:09

Ta a czy ten miły, wyrozumiały i szczery facet przypadkiem nie jest do tego przystojny i nie ma kasy ?? Bo na pewno poznając takiego żadna dziewczyna nie patrzy na niego myśląc "na pewno jest miły". Ja niestety mam ten problem, że ani nie jestem przystojny, ani kasiasty, ani wygadany, ani zbyt miły... Prawde mówiąc to ja złym człowiekiem jestem. :)
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 13 gru 2005, 23:52

Szczerze? jak poznałam swojego, to mnie kasa nie obchodziła (w ogóle to u niego jest z tym przeciętnie). Nawet nie wydawał mi się przystojny. Po prostu... zwyczajny. To, co mi się naprawdę w nim od początku podobało to inwencja twórcza i pomysłowość. Nie myślałam o nim w ogóle w kategorii "materiał na partnera". Dopiero z czasem, gdy go poznawałam, zaczęło mi się to i owo podobać :)


cholera, czytam po raz tysięczny, co weglug facetów imponuje w nich kobietom, rozglądam się po swoich koleżankach, patrzę na siebie i pytam: z kim wy się, kurna, zadajecie? O_o

Też mi to przemknęło.

...Mam wrażenie, że Panowie trochę wyolbrzymiacie :/ albo nie wiem w jakim towarzystwie się obracacie.

Czy gdy idziecie ulicą i mijacie faceta to zastanawiacie się czy jest :"wyrozumiały, szczery, pomocny, inteligentny, ambitny, miał swoje własne zdanie ale też żeby liczył się z innymi"?

A Ty gdy idziesz ulicą i mijasz dziewczynę też się zastanawiasz, czy jest wyrozumiała, szczera, inteligentna, itd. itp.? No właśnie. Też, a i chyba przede wszystkim drodzy Panowie zwracacie uwagę na cechy zewnętrzne! Właściwie to chyba każdy tak ma. Więc o co chodzi?
Bez sensu :|
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 gru 2005, 12:39

Chodzi o to że ściemniacie. Naszczęście mam to już za sobą. Postawiłem na cynizm.

[ Dodano: 2005-12-14, 12:41 ]
Chodzi o to że ściemniacie. Że w facecie nie liczy się uroda a charakter. W Bradzie Pittcie też? <silacz>
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 14 gru 2005, 13:02

Blazej30 pisze:Chodzi o to że ściemniacie. Naszczęście mam to już za sobą. Postawiłem na cynizm.

[ Dodano: 2005-12-14, 12:41 ]
Chodzi o to że ściemniacie. Że w facecie nie liczy się uroda a charakter. W Bradzie Pittcie też? <silacz>

Pfff... jak facet mi powie, że w dziewczynie nie liczy się uroda a charakter, to co? też mogę mu od razu rzucić, że ściemnia "bo inni robili tak i tak i ja mam to już za sobą". Znów mówię: bez sensu.
I co ma tu do tego jakiś Brad Pitt? :| Jak ktoś chce, to niech wzdycha do plakatów z jego gębą, jego sprawa. Tak samo panowie mogą się ślinić widząc na ekranie wymachującą tyłkiem Jennifer Lopez. Chyba też nie chodzi im wtedy o jej charakter? Ale właściwie co z tego, jak to są osoby nam nieznane - traktujemy je jak pewne "modele", a my mówimy chyba o ludziach z bliskiego otoczenia, które mamy na codzień?


Eh... po co ja to mówię. To jak grochem o ścianę. Chyba i tak nie dotrze :|
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 14 gru 2005, 13:05

Masz rację. Zwracamy uwagę tylko na te piękne.

[ Dodano: 2005-12-14, 13:06 ]
Tylko co mają począć brzydale?
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 14 gru 2005, 14:42

Blazej30 pisze:Tylko co mają począć brzydale?


Proponuje strzelić sobie w głowe (tylko dlaczego nikt mi nie chce sprzedać broni)...
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
thirdeye
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 141
Rejestracja: 28 maja 2005, 17:44
Skąd: Że: Znowu:
Płeć:

Postautor: thirdeye » 14 gru 2005, 15:01

ee tam od razu strzelac. przeciez bycie w zwiazku nie jest wcale takie najwazniejsze. glownie chodzi tutaj chyba o presje otoczenia, wytykanie palcami itp. Obecnie jestem sam i bardzo fajnie jest. mam czas na wszystko moge robic co chce,rozwijac sie. moze jedynie sexu brakuje, ale w moim poprzednim zwiazku i tak go nie bylo takze... ;)

przeciez byc z kims tylko dla samego bycia jest bez sensu. a jesli przyjdzie milosc no to wtedy wszytko sie zmieni :) i bede szczesliwy. nic na sile.
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 14 gru 2005, 15:08

thirdeye pisze:przeciez byc z kims tylko dla samego bycia jest bez sensu. a jesli przyjdzie milosc no to wtedy wszytko sie zmieni


Z tym się zgadzam, ja na siłe nie chciałbym być, a presje otoczenia i tak mam w dupie, zresztą wkurza mnie, że każdy sądzi, że powinienem mieć dziewczyne (odrazu mówie, że ja hetero jestem, żebyście sobie czegoś po tym stwierdzeniu nie pomyśleli). Pojawi się ta jedyna, to będe szczęśliwy, nie pojawi się to chyba pójde do woja zawodowego po studiach (dobre perspektywy będe miał, a niezależność do tego się przyda).
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 15 gru 2005, 11:00

To ma też inną stronę. Mam wrażenie że facet samotny "wypada z obiegu". Tylko zdesperowane biorą taki towar.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 15 gru 2005, 11:15

Blazej30 pisze:Tylko zdesperowane biorą taki towar.

Eeee... tam. Starokawalerstwo jest bardziej szanowane niż staropanieństwo. :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
frer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 320
Rejestracja: 11 gru 2005, 17:43
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: frer » 15 gru 2005, 12:58

Blazej30 pisze:To ma też inną stronę. Mam wrażenie że facet samotny "wypada z obiegu". Tylko zdesperowane biorą taki towar.


W sumie odnosze podobne wrażenie, że kobiety wolą używanych, albo nawet odbijanych facetów, niż z małym przebiegiem. Nie wszystkie ale sporo tak robi.
The one thing, that guarantees our freedom and independence, is responsibility.



The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing.



If we stop living because we fear death then we have already died.
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 15 gru 2005, 15:53

Mysiorek pisze:Starokawalerstwo jest bardziej szanowane niż staropanieństwo.

Moze nie tyle szanowane, ile mniej wytykane - szczegolnie widoczne na wsi.
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 15 gru 2005, 16:19

Wracam do źródeł, tematu.

Wiedza, zaradność, rozsądek i pasja.

To mi "imponuje", w sensie taki facet powinien być.
Bo, na przykładzie byłego faceta, co mi po mężczyźnie, który w wieku 32 lat stał w miejscu i swe niepowodzenia tłumaczył, bądź to strachem, bądź "bo Mu Bozia nie dała"? Co miało mi w Nim imponować, nieróbstwo? :)
Co dalej... Jeśli facet ma wiedzę i jest zaradny, powinien sobie w życiu poradzić. Tym samym biedny nie będzie. I to nie jest tak, że patrzę na kasę. Patrzę na możliwości, perspektywy i chęci. A jeśli ktoś swe niepowodzenia składa na karb braku pieniążków, niech się weźmie do roboty. Nie wymagam by szeleścił banknotami. Ważne żeby znał swoją wartość i się starał, czy to takie trudne? :>
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości