Samotność

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Marcin 1979
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2005, 11:09
Skąd: Z Warszawy
Płeć:

Samotność

Postautor: Marcin 1979 » 04 gru 2005, 21:37

Cześć
Zwracam się z problemem dotyczącym mojej samotności. Mam 26 lat i wciąż nie mogę znależć drugiej połowy. Mam barzdo pozytywny stosunek do kobiet. Jetsem wobec nich kulturalny, zawsze barzdo uprzejmy i nigdy nie jestem dominujący. Mimo to, gdy próbowałem przekształcić znajomość w coś więcej byłem zawsze odrzucany. W tym roku zarejestrowałem się w serwisie randkowymn sympatia. Tam udało mi się poznać dziewczynę, która jednak po trzech tygodniach ze mnie zrezygnowała. Pózniej starałem się nawiązać znajomość z innymi osobami w sympatii, lecz na siedem listów nie dostałem żadnej odpowiedzi. Z tych powodów poszedłem do psychologa. Proszę o pomoc gdyż nie iwem dalej co robić.
Marcin.
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 21:48

Zbyt bardzo chcesz kogos znalezc i dlatego tak jest....milosci nie mozna szukac na sile, bo wtedy sie jej nie znajdzie.....
Marcin 1979 pisze:Mam 26 lat i wciąż nie mogę znależć drugiej połowy

Przecierz jestes mloda osoba.....i na Ciebie przyjdzie kolej, tylko pamietaj nic na sile...
Marcin 1979 pisze:Tam udało mi się poznać dziewczynę,

czyli nie jest az tak zle....kobiety sie Toba interesuja.....
Marcin 1979 pisze:Mam barzdo pozytywny stosunek do kobiet. Jetsem wobec nich kulturalny, zawsze barzdo uprzejmy

to good, mam tylko nadzieje ze nie sa z Ciebie takie "cieple kluchy" bo kobiety takich nie lubia....
Wszystko bedzie oki, tylko nie ma co tak bardzo dazyc do celu....i na Ciebie przyjdzie czas!!
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie
I tylko jedno zostaje
*** WSPOMNIENIE ***
Eluniver
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2005, 16:41
Skąd: Far away
Płeć:

Postautor: Eluniver » 04 gru 2005, 21:49

Hej!

Samotność to nie choroba. Nie trzeba z tym chodzic do psychologa.

Podaj więcej szczegółów gdzie pracujesz, w jakim towarzystwie się kręcisz. Czy chodzisz na imprezy(takie kumpelskie, nie disco). Można poznać wiele osób, wystarczy tlyko chcieć.

I pamiętaj jak juz spotykasz się z jakąś dziewczyą, nigdy nie pytaj o chodzenie i nigdy nie mów "kocham" po 2-3 miesiącach. Ja juz kiedys popelniłem ten błąd i zaliczyłem pare koszy.

hmmm.... mozesz zacząć od dobrej higieny, bardziej eleganckich ubrań. jeszcze cos wymyślimy :)

narazie!
It's not the circumstances that make or break our day its your attitude
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 04 gru 2005, 21:50

Trochę za mało informacji podałeś... Miałeś już kogoś kiedyś? I jaki jesteś w stosunkach damsko-męskich, nieśmiały, czy raczej otwarty?

Moja jedyna rada to w tym przypadku: bywaj wśród ludzi, wychodź gdzieś ze znajomymi, wiesz jak to jest: jesteś z kimś, ten ktoś zna kogoś kto zna jeszcze kogoś ;) okazji jest mnóstwo dookoła :)

Powodzenia <browar>
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 04 gru 2005, 21:52

Marcin 1979 pisze:Jetsem wobec nich kulturalny, zawsze barzdo uprzejmy i nigdy nie jestem dominujący.

No widzisz... już wiesz co źle robisz. :)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 04 gru 2005, 22:24

Marcin 1979 pisze:nigdy nie jestem dominujący

To bardzo zle. Kobiety lubia gdy facet ma jaja. Nie chodzi o jakies chamstwo, ale zdecydowanie i ucinania ich glupich pomyslow. To zeby facet byl silny, by zawsze mozna bylo sie na nim oprzec.

A Sympatia fajna sprawa. Przy odrobinie szczescia mozna cudownie trafic. <aniolek2> Tylko sie nie poddawaj.
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 04 gru 2005, 22:26

Nie no, kulturalnym trzeba być. Za to z tą dominacją to różnie. Grunt, żeby mieć ciekawe pomysły, sporo tematów do rozmowy i dobre poczucie humoru.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 04 gru 2005, 22:29

Z tego wynika że trzaba byc ideałem a jakby każdy był ideałem to by ideałem nie był nikt. A co mają zrobić ci przecietni (lub gorzej) pod każdym względem?
złotooka kotka
Weteran
Weteran
Posty: 1141
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:26
Skąd: Lenenja
Płeć:

Postautor: złotooka kotka » 04 gru 2005, 22:45

Nie trzeba byc idealem, tylko trafic na te osobe. A zeby trafic to trzeba szukac. <browar>
off// w razie potrzeby kontaktu pisac na zlotooka_kotka@o2.pl
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 22:51

złotooka kotka pisze:Nie trzeba byc idealem, tylko trafic na te osobe. A zeby trafic to trzeba szukac.


ale nie można szukac też na siłe, jak ma się znaleźć to się znajdzie, choć czasem trza szczęściu pomóc :P:P:P:P
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 22:52

złotooka kotka napisał/a:
Nie trzeba byc idealem, tylko trafic na te osobe. A zeby trafic to trzeba szukac.


ale nie można szukac też na siłe, jak ma się znaleźć to się znajdzie, choć czasem trza szczęściu pomóc JezorJezorJezorJezor


eh......tak źle i tak nie dobrze.....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
ptaszek
Weteran
Weteran
Posty: 1205
Rejestracja: 15 sie 2004, 18:44
Skąd: War-saw
Płeć:

Postautor: ptaszek » 04 gru 2005, 22:59

Ideałem... przytoczyłam cechy, których płeć żeńska najczęściej szuka u potencjalnego partnera. A że nie ma ideałów - to one muszą też to sobie uświadomić.

Właciwie co się wpisuje w swoich danych w tych wszystkich serwisach randkowych? Oczywiście poza podstawowymi danymi. Pewnie każdy musi sam określić swoją osobowość... a to nie zawsze jest zgodne z prawdą.
"Jeśli traktujesz życie ze śmiertelną powagą, nie licz na wzajemność" [A. Mleczko]
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 gru 2005, 23:02

ptaszek pisze:Nie no, kulturalnym trzeba być. Za to z tą dominacją to różnie. Grunt, żeby mieć ciekawe pomysły, sporo tematów do rozmowy i dobre poczucie humoru.


I jeszcze zebys np nie byla zajeta :D heheheeh bo normalna zajeta panienka nie kombinuje nigdy :>

BTW to co pisales to moze na dluzsza mete jestes poprosru za dobry dla panny, one sa niestety popierodolone jak za dobrze to zle jak zle to niezbyt dobrze.

Trzeba wyczuc ta granice, wiem to po swoim zwiazku :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 04 gru 2005, 23:04

Hyhy pisze:BTW to co pisales to moze na dluzsza mete jestes poprosru za dobry dla panny, one sa niestety popierodolone jak za dobrze to zle jak zle to niezbyt dobrze.


dobre człowieku to jest naprawde dobre i chyba się z tym zgodze <rofl2>
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 23:07

Hyhy pisze:one sa niestety popierodolone


blad.....kobieta zmienna jest...co nie musi znaczyc odrazu to co napisales <bicz1>
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
And-
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 03 lis 2005, 23:25
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: And- » 04 gru 2005, 23:13

kina pisze:blad.....kobieta zmienna jest...co nie musi znaczyc odrazu to co napisales

Fakt. Ale dlaczego swoje zachowana zmienia zawsze o 180 stopni i z tak duza czestotliwoscia? Nie kazdy facet potrafi za tym nadazyc...
"Czego nie wiem, tego się lękam; czego się lękam, tego nienawidzę; czego nienawidzę, to chcę zniszczyć." J. Caroll
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 gru 2005, 23:15

I bardzo dobrze, bo nie musi :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 23:17

And- pisze:Ale dlaczego swoje zachowana zmienia zawsze o 180 stopni i z tak duza czestotliwoscia? Nie kazdy facet potrafi za tym nadazyc...


To w zalezności od cyklu......w dniu okresu jest rozdrazniona.....po okresie spokojna i potulna, innym razem drze sie i wyzywa....
Tak niestety jest.....trza sie przyzwyczjac do kobiecej natury....
A jak facet jest pipa i nie umie "zapanowac" nad swoja kobieta, to ona owinie go sobie do okola paluszka i bedzie chodzil jak zegarek....

And- pisze:Nie kazdy facet potrafi za tym nadazyc...

nie ma nadazac....powinien zaakceptowac i zrozumiec!!
My tez akceptujemy "dziwne zachowania" facetów.....
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 04 gru 2005, 23:20

Ale niektorzy faceci zauwazaja roznice w zachowaniu ktore sa spowodowane czyms innym niz okres.
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
kina
Maniak
Maniak
Posty: 701
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:25
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: kina » 04 gru 2005, 23:22

ktore sa spowodowane czyms innym niz okres.


nie zaleznie od tego czy jest okres czy nie, kazda kobieta w danym dniu cyklu zachowuje sie roznie....dla facetow przewaznie źle :>

Ja jestem przewaznie zla przed okresem.....po okresie za to jestem milutka i kochana
Mowie tu o calym cyklu.....a nie tylko o samym okresie
Wszystko przemija,tak chce przeznaczenie

I tylko jedno zostaje

*** WSPOMNIENIE ***
And-
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 61
Rejestracja: 03 lis 2005, 23:25
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: And- » 04 gru 2005, 23:29

kina pisze:To w zalezności od cyklu......w dniu okresu jest rozdrazniona.....po okresie spokojna i potulna, innym razem drze sie i wyzywa...

Jasne! A kto mowi o miesiacu? Kilka razy w ciagu kilku godzin!!!
Hyhy pisze:Ale niektorzy faceci zauwazaja roznice w zachowaniu ktore sa spowodowane czyms innym niz okres

Jak bys czytal w moich myslach. <browar>
"Czego nie wiem, tego się lękam; czego się lękam, tego nienawidzę; czego nienawidzę, to chcę zniszczyć." J. Caroll
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 04 gru 2005, 23:35

Marcin 1979 pisze: Jetsem wobec nich kulturalny, zawsze barzdo uprzejmy i nigdy nie jestem dominujący. Mimo to, gdy próbowałem przekształcić znajomość w coś więcej byłem zawsze odrzucany


skąd ja to znam..... ja tego nie pisałem?? Dziwne...jakbym czytał swój wątek, 2,5 mca temu....nie wiem, co robisz źle...nie wiem, co sam robię źle...w każdym razie NIGDY nie uznaj za wadę tego, że jesteś dobry czy uprzejmy...Każda, co uzna Ci to za wadę, jest niewarta Twej uwagi.. Życie sie same na nich zemści, jak kiedyś buźki przestawią im pięści jakiegoś dupka, który kiedyś był "gwiazdą", bo tak fajnie censored rzucał czy był "taki śliczny" Bo był taki twardy i męski....hehehe, męskość zaczyna się w mózgu...tylko i wyłącznie...Prędzej czy później same to zrozumieją. Nie dam Ci żadnej konkretnej porady, bo tu nie ma idealnych recept i rozwiązań. Bądź czuły, odpowiedzialny, zaradny, rozwijaj swe pasje i zainteresowania, myśl pozytywnie ( to najtrudniejsze,wiem coś o tym, staraj się poznawać nowe osoby).
To nie jest recepta czy panaceum na Twe problemy, bo tu nie ma podręcznikowych, idealnych sposobów i rozwiązań....a szkoda:)
trzymaj się! <browar>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Marcin 1979
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2005, 11:09
Skąd: Z Warszawy
Płeć:

Postautor: Marcin 1979 » 06 gru 2005, 11:07

TedBundy,
Dzięki za wsparcie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pituś
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 84
Rejestracja: 27 lis 2005, 16:24
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Pituś » 06 gru 2005, 11:23

Hyhy pisze:BTW to co pisales to moze na dluzsza mete jestes poprosru za dobry dla panny, one sa niestety popierodolone jak za dobrze to zle jak zle to niezbyt dobrze.

<hahaha> .. ja to bym nazywal .. skomplikowane .. albo .. bardzo zlozone :D chociaz i trafiaja sie takie jak napisal Hyhy :P
Moja rada? => Kultura na pewno, poczucie humoru .. tez na pewno :> mily.. slodkie slowka.. ok :> ale z duzym umiarem :> i nie mozna byc za dobrym :> nie badz pantoflem :> musisz tez miec swoje zdanie :> jak rozmawiacie, nie dopusc aby zapadla martwa cisza :> wyczuj jakie tematy ja interesuja i probuj imrpwizowac.. :> jesli lubi dlugo gadac.. sluchaj i udawaj zainteresowanie :P co jakis czas przytakuj.. albo udawaj zdziwinienie jesli i ona to robi :D i czasem mozesz lekko(!) dogryzc :D ale w zarcie :P nie wiem dlaczego.. ale to dziala :D i nie wysylac 20 esów dziennie, nie dzwonic 10 razy, bez nadgorliwosci :D i nie jest dobrym wyjsciem spotykanie sie codziennie =) .. to tyle ;)
.: "Kobieto, jesteś otchłanią, piekłem, tajemnicą,
i ten kto powiedział, że cię poznał, jest po trzykroć głupcem" :.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 06 gru 2005, 16:57

Doskonaly przepis zeby uwiezc kobiete:)

po prostu musisz byc na kazdym kroku sprytniejszy od niej, one w takie pulapki wpadaja jak mucha w gowno :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 gru 2005, 17:03

Hyhy pisze:one w takie pulapki wpadaja jak mucha w gowno


Faceci tez :P
Awatar użytkownika
Beggar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 209
Rejestracja: 24 wrz 2005, 12:56
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Beggar » 06 gru 2005, 18:20

Pituś pisze:Moja rada? => Kultura na pewno, poczucie humoru .. tez na pewno Ciekawy mily.. slodkie slowka.. ok Ciekawy ale z duzym umiarem Ciekawy i nie mozna byc za dobrym Ciekawy nie badz pantoflem Ciekawy musisz tez miec swoje zdanie Ciekawy jak rozmawiacie, nie dopusc aby zapadla martwa cisza Ciekawy wyczuj jakie tematy ja interesuja i probuj imrpwizowac.. Ciekawy jesli lubi dlugo gadac.. sluchaj i udawaj zainteresowanie Jezor co jakis czas przytakuj.. albo udawaj zdziwinienie jesli i ona to robi Usmiechnij sie! i czasem mozesz lekko(!) dogryzc Usmiechnij sie! ale w zarcie Jezor nie wiem dlaczego.. ale to dziala Usmiechnij sie!


piękne, piękne....... może kiedyś mi się przyda :P:P, może jakoś niedługo!!
Na przestrzeni lat całkiem inny typ....
AlfaRomeo1939
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 192
Rejestracja: 09 lis 2005, 21:33
Skąd: Kase Brać ??
Płeć:

Postautor: AlfaRomeo1939 » 06 gru 2005, 19:33

Mi tam samotność jeszcze nie przeszkadza <browar>
Co by się nie działo głowa do góry !
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 06 gru 2005, 19:39

Jedyna rada to przestać szukać. Jak ma się znaleźć, to samo na Ciebie wpadnie, a jak nie, to i szukanie nie pomoże.

Nie potrafię tego wyjaśnić, ale x przypadków mi to potwierdziło. Włącznie z moim.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 06 gru 2005, 19:51

mrt pisze:Jak ma się znaleźć, to samo na Ciebie wpadnie, a jak nie, to i szukanie nie pomoże.


Dokładnie!


mrt pisze:Nie potrafię tego wyjaśnić, ale x przypadków mi to potwierdziło. Włącznie z moim.

I z moim <browar> Oraz sporą grupą moich znajomych

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JerrySpolf i 332 gości