doradzcie cos prosze :)

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

doradzcie cos prosze :)

Postautor: takisobiegosc » 01 gru 2005, 18:03

Na poczatek chcialbym sie z Wami przywitac :) na tym forum jestem obecny jakos gosc od chyba poltora roku tak wiec "nowy" nie jestem :P :)

Dobra moze napisze o co chodzi. Pewnie to standardowy problem, śmieszny i w ogóle ale bardzo mi zalezy na pewnej dziewczynie i nie chce tego schrzanić.... a wiec: Poznałem super dziewczynę, jakis czas temu zaprosilem ja na spacerek, dogadywaliśmy sie- ogólnie super, wtedy zaprosilem ja na polmetek ktory mial sie odbyc za pare tyg. Powiedziala ze mi odpowie w najbliższym czasie. Spotkaliśmy sie pare dni pozniej powiedziała ze kreci z jakims gosciem z mojej szkoly i da mi odpowiedz next day- ok. Nastepny dzien, znowu sie spotkalismyi ku mojemu zdziwieniu- zgodzila sie... bylem w siodmym niebie- taka dziewczyna pojdzie ze mna na impreze :P

Pozniej tylko wymieniliśmy pare eskow, tydzien przed polmetkiem poszliśmy do pubu, posiedzieliśmy- bylo super. Wreszcie nie doczekany polmetek, extra impreza, gadalismy, tanczylismy- super ( do dzisiaj mi ta imprezka w glowie :P ) Po polmetku grzecznie ja odprowadziłem pod domek i poszlismy kazdy w swoja strone...

Pare dni po polmetku ona zalozyla neta... wiec zaczelo sie gg... troszke gadalismy i gadamy do dzisiaj ale w realu sie duuuzo lepiej dogadujemy.... Utrzymujemy kontakt tel, odwiedzialem ja pare razy. Dowiedziałem sie od niej o jej bylych.... zawsze trafiala na pajacow, sciemniaczy i w ogóle, zrobilo mi sie strasznie przykro- jak mozna taka super dziewczynę ranic, bardzo przeżyła swoje ostatnie rozstanie.... uwaza ze faceci to sciemniacze, ja nigdy nie ściemniałem i nie mam zamiaru, nie lubie kozaczenia i takie tam i nie mam zamiaru tego robic...

Dobra czas napisac o co mi chodzi- czy wg Was mam u niej szanse? Chyba sie zakochalem, ale boje sie jej to powiedziec bo moze jest za wczesnie... odkąd sie znamy minęło niecałe 3 miesiace... Teraz jest szkola, ona chodzi do takiej szkoly gdzie musi się dużo uczyc gadaliśmy dzien jest krótki. Kiedys gadaliśmy o związkach i powiedziala mi ze przyjaźń jest bardzo wazna i nie mozna jej ograniczać kiedy sie jest z kims- szanuje to bo mam taki sam poglad. Doradźcie co mam robić, często ja gdzies zapraszac i jak odmówi to nie nalegać czy wręcz przeciwnie? Chce ja zaprosić w tym tyg na sylwester który będę robił wraz z kumplem. Jakis czas temu gadaliśmy na gg. Nie dawno gadaliśmy sobie na gg… powiedziała ze mnie bardzo lubi i chce się przyjaźnić ale cos więcej… nie wie…

Podzieliłem się z Wami tym w dużym skrócie, dlatego ze dzisiaj dowiedziałem się ze idzie na studniówkę z kims tam od niej ze szkoły ze lubie tego kolesia i tyle… kurcze serducho az zabolało… ale cóż mam zrobić chyba tylko czekać jak się to poukłada. Wątpię ze spędzi ze mną sylwester… ale trzeba próbować szczęścia.. Powinien jej powiedziec ze cos czuje do niej? Może napisze jeszcze ze nigdy nie spotkałem dziewczyny tak podobnej charakterem do mnie… kurcze przepraszam za to co napisałem to masło maślane ale ciezko mi pisac :P nie wiem jak się wysłowić.
Eluniver
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 17 lis 2005, 16:41
Skąd: Far away
Płeć:

Postautor: Eluniver » 01 gru 2005, 18:23

Hej!

Jestem dosłwnie w identycznej sytuacji. Dosłownie. Tylko mam doczynienia z bardzo nieśmiałą dziewczyną. Chodzimy do tej samej szkoły. Tez prawdopodobnie się zakochałem jednak doszedłem do wniosku jej o tym nie mówic. (uważam "mówienie "kocham Cię" po 2 miesiącach" za troche dziecinne). niech samo z siebie wyjdzie. Mam troche gorzej bo z tej całej nieśmiałości to wygląda tak jakby mnie olewała w szkole. ale sam nie wiem co o tym myślec.

Moją radą byłyby dalsze spotkania i rozmowy and Czekanie. (wiem ze to jest trudne, ale trzeba przez to przejsc).

3maj się!

nara
It's not the circumstances that make or break our day its your attitude
Awatar użytkownika
blacknessie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 207
Rejestracja: 27 lis 2005, 11:31
Skąd: z głębi duszy
Płeć:

Postautor: blacknessie » 01 gru 2005, 18:39

Chłopaki, głowa do góry :)
takisobiegosc, nie zakładaj od razu że z Tobą nie pójdzie, po prostu wejdź na temat Sylwestra i zaproponuj jej spędzenie go wspólnie.
Co do wyznawania uczuć, nie spieszyłabym się tak bardzo. Może to dziewczynę odstraszyć. Poczekaj jak się sytuacja rozwinie i staraj się po prostu, ale nie nachalnie :)
"Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 01 gru 2005, 18:54

Eluniver ja wrecz przeciwnie mam doczynienia z bardzo rozgadana i towarzyska osobka :) mam nadzieje ze Ci sie uda 3m sie

blacknessie w niedziele bedziesz wiedziec czy sie zgodzila czy nie heehe:P

ale dalej gryzie mnie ta studniowka na ktora ona idzie...

dziekowka kochani :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 gru 2005, 19:01

takisobiegosc, bym rzekła żes póki co wzorowy. trzymaj tak dalej!Zaproś ją oczywi scie ;)
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 01 gru 2005, 19:15

Własnie, jak na razie dobrze idzie i jak nic nie spiepszysz to może sie wam dobrze ułoży. Stopniowo, powolutku, nie nachalnie a bedzie dobrze. Czemu myslisz ze mialaby z Toba nie pojsc na Sylwestra? skoro sie dobrze bawiliscie na polmetku, dogadujecie sie i w ogole. No tyle ze nie dowiesz sie jak jej nie zaprosisz :) Zatem do dziela :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 01 gru 2005, 19:40

przy moim szczesciu juz ma gdzie isc na sylwka, chodz pytalem z ciekawosci pare dni temu to jeszcze nie miala gdzie isc a wtedy do cholery nie wiedzialem ze bede mial mieszkanko wolne :P ehhh za godzinke do niej zadzwonie i walne prosto z mostu hehe

pozdrowka
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 01 gru 2005, 19:49

No to czekamy na relacje, tylko nie wyskocz z teksetm "hej mam wolna chate, wpadniesz na Sylwestra?" bo sobie moze pomyslec nie wiadomo co :)
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 01 gru 2005, 20:34

szopen pisze:tylko nie wyskocz z teksetm "hej mam wolna chate, wpadniesz na Sylwestra?" bo sobie moze pomyslec nie wiadomo co :)

<boje_sie> hahaha :)

Ciekawy jestem jak się ułoży. Ciężka ta sytuacja. Współczuję. Sam taką pewnie będę jeszcze miał..... ale głowa do góry <browar>
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 01 gru 2005, 22:07

no wiec tak... zadzwonilem :P dlugo nie gadalismy bo czekała na tel od przyjaciolki :) zlozylem propozycje spedzenia sylwka u mnie ale jest jedno ale :P Ona chce isc ze swoja przyjaciolka do ich znajomych ale cos tam kombinuja i to nie jest pewne :) chwilke pogadalismy i zaprosilem ja na wspolne ogladanie jak znajdzie czas- american pie :P hehe :P

kurcze ile bym dal zeby z nia byc... ehhhhh kobieta cudo

pozdrowka dla Was
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 01 gru 2005, 22:12

Ja bym jeszcze nie mowil ze cos teges, chociazby dlatego ze pewnie masz wielu kolegow co powiedzili i censored z tego wyszlo :D a dlacz\ego? bo zazwyczaj panna jeszcze nie byla pewna lub lubi sie tak bawic. Dziwne dla mnie jest to ze podchodzi z zaufaniem do Ciebie tzn ze po tych wszystkich sciemniaczach tak sie szybko otwiera. Ale ja bym poczekal a Ty zrobisz jak chcesz :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 01 gru 2005, 22:25

Hyhy pisze: Dziwne dla mnie jest to ze podchodzi z zaufaniem do Ciebie tzn ze po tych wszystkich sciemniaczach tak sie szybko otwiera. Ale ja bym poczekal a Ty zrobisz jak chcesz :)



poczekam, poczekam... Na poczatku znajomosci poszlismy sobie do pubu, siedzielismy i gadalismy :P tam zaczal sie temat o swoich bylych... nie chciala gadac ale jak powiedzialem jej pierwszy ze mnie dziewczyna pare miesiecy temu zostawila (jak to sie stalo to nie chce do tego wracac...) po prostu otworzyla sie... A tego co ja zostawil bo bym chyba zabil...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 gru 2005, 23:50

Kemot pisze:Ciężka ta sytuacja.

To cieżkiej jeszcze chyba nie widziałęs.
Jak dla mnei to mozesz jej raz tak jakoś nieco mocniej zasugerowac coś, bo moze być i tak ze pójdziesz do szufladki "kumpel". :/
Wisz jakas aluzja. Jakiś uśmiech, spojrzenie no cż zeby sie kapła. ;)
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 02 gru 2005, 00:30

moon pisze:Jak dla mnei to mozesz jej raz tak jakoś nieco mocniej zasugerowac coś, bo moze być i tak ze pójdziesz do szufladki "kumpel".

tez tak pomyslałam. Po prostu odczyta , że Ty chcesz tego i zacznie budowac kumplowskie stosunki. tylko nie bedz zbyt nachalny w tych sugestiach
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 02 gru 2005, 15:45

zrobie tak jak mi piszecie.... nie wiedzialem wlasnie czy mam nalegac czy nie, ale jak piszecie mi ze mam delikatnie zasugerowac to ok =)
Wolodia
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 30 kwie 2005, 15:32
Skąd: Dżibutti
Płeć:

Postautor: Wolodia » 02 gru 2005, 23:10

przecież ona i tak już chyba wie o co chodzi
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 02 gru 2005, 23:11

Niekoniecznie ;)
A spróbowac nie zaszkodzi ;)
Awatar użytkownika
takisobiegosc
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 01 gru 2005, 17:10
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: takisobiegosc » 02 gru 2005, 23:15

Wolodia pisze:przecież ona i tak już chyba wie o co chodzi


kurcze moze zauwazyla... nie wiem

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 295 gości