Wstyd...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 15 paź 2005, 13:40

Nikola pisze:
nie wiem dlaczego, ale czasem krępuje mnie obecnośc kumpli mojego chłopaka... kiedy np wychodzimy razem do knajpy to staję sie taka milcząca, nie wiem czy mam się z nimi śmiac czy sie nie odzywać czy co... najczęściej tylko siedze i pale i czasem cos powiem...


a czy chłopak w toważystwie swych qmpli odnosi sie w "wyczuwalnie" inny sposób do ciebie, niż zwykle - może tym jesteś troche skrępowana? (pomijając fakt, że poswięca Ci wtedy toche mniej uwagi)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 15 paź 2005, 14:34

a mnie chyba krepuje ostatnio wszystko, co sie tyczy innych ludzi. Glupie "czesc" sprawia,ze sie rumienie :|
Nikola

Postautor: Nikola » 15 paź 2005, 15:15

unreal pisze:a czy chłopak w toważystwie swych qmpli odnosi sie w "wyczuwalnie" inny sposób do ciebie, niż zwykle - może tym jesteś troche skrępowana?

nie, on sie zachowuje całkiem normalnie, obejmuje mnie, całuje... rozmawia zarówno z nimi jak i ze mna. Moze krępuje mnie to ze nie znam sie z nimi zbyt dobrze?
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 15 paź 2005, 16:13

Nikola pisze:Moze krępuje mnie to ze nie znam sie z nimi zbyt dobrze?


aaaa to wszystko jasne :D , poznacie się troche lepiej to skrępowanie pewnie zniknie <aniolek2>
Awatar użytkownika
redbart
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 31 sie 2005, 10:20
Skąd: Łódź
Płeć:

Postautor: redbart » 15 paź 2005, 16:22

Pegaz pisze:Najbardziej rozwalają mnie niektórzy palanci ktorzy rozbierają się na basenie i pokazują te swoje tłuste dupy czesto przy dzieciach takich ludzi nie rozumiem ponieważ rozbierając się przy innych nie tylko brak im wstydu ale przede wszystkim kultury


Przepraszam waże więcej niż normalnie, to znaczy że nie moge już iść na basen. Np w formie treningu przy odchudzaniu, albo po prostu żeby się potaplać w wodzie?
"Bleeding heart, gloomy soul,
Who is he - that lonely man,
tainted mind, without hope...
staying there without faith."...
"Looking for, dying for..." - Redbart
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 15 paź 2005, 16:26

redbart pisze:
Przepraszam waże więcej niż normalnie, to znaczy że nie moge już iść na basen. Np w formie treningu przy odchudzaniu, albo po prostu żeby się potaplać w wodzie?


Podpisuje się pod tym :D
... moge? ;)
Awatar użytkownika
guli
Maniak
Maniak
Posty: 546
Rejestracja: 10 cze 2005, 14:44
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: guli » 17 paź 2005, 19:28

Pegaz pisze:Najbardziej rozwalają mnie niektórzy palanci ktorzy rozbierają się na basenie i pokazują te swoje tłuste dupy czesto przy dzieciach takich ludzi nie rozumiem ponieważ rozbierając się przy innych nie tylko brak im wstydu ale przede wszystkim kultury <pijak>

:) Kilka dni temu byłem w fajnym aquaparku w Czechach. Byłem zlekka zdziwiony, gdy okazało się, że szatnia to jedna duża hala z poustawianymi szafkami i kilka przebieralni. Nauczony doświadczeniem z polskich obiektów zszokowałem się jeszcze bardziej, gdy okazało się, ze Czesi niezależnie od płci i wieku wracaja spod prysznica owinięci ręcznikiem z mokrym kostiumem w ręku a następnie spokojnie się wycierają i ubieraja w ciuchy bez żadnej sensacji.
Zeby było śmieszniej, w tym samym miejscu w określone dni są organizowane imprezy dla naturystów a wcale nie rezygnują z wpuszczania "tekstylnych" i tak sobie razem pływają nikomu w niczym to nie przeszkadza. Tak więc wstyd jest jak najbardziej na miejscu - za nasze polskie ograniczenie i ciemnogród :(
Grzeczne dziewczynki idą do nieba

Niegrzeczne na ziemi mają swój raj
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 paź 2005, 19:38

Wiem czego sie wstydzę!
Swoich zdjęć, bo zawsze prawie są badziewne. :/
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 17 paź 2005, 19:52

wstydze sie swojej agresji, tym ze zbyt porywczo i emocjonalnie moge na cos zareagowac - np. na swoja wlasna bezsilnosc
wstydze sie swojej przeszlosci - czasow clubingu i "bezuczuciowego" sexu
wstydze sie swojego ciala - pomimo gneralnie pozytywnych zapewnien ze nie powinnam (ale tak chyba ma wiekszosc kobiet)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
TKey
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 17 paź 2005, 16:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: TKey » 17 paź 2005, 21:34

moon pisze:A przy ludziach. Mam takie gucio jak "sztywnośc poznawcza" i czasem wychodze na strasznie wstydliwą, ale generqalnie nie jestem.


mam dokladnie to samo: w swoim towarzystwie jestem totalnie wyluzowany, wiem na co moge sobie pozwolic bo znajomi mnie znaja. przy nowych osobach jestem sztywny, jest to po prostu taki moment kiedy poznaje nowe osoby i nie chce wyjsc na glupka :P bo wiem co potrafie robic w swoim towarzystwie. sytuacja wyglada inaczej w towarzystwie nazwijmy to mieszanym: czyli polowa osob dobrze znanych, polowa nowych, wtedy zachowuje sie w zaleznosci od humoru, raz "swiruje" a innym razem siedze cichutko :)
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 17 paź 2005, 22:44

guli pisze:Nauczony doświadczeniem z polskich obiektów zszokowałem się jeszcze bardziej, gdy okazało się, ze Czesi niezależnie od płci i wieku wracaja spod prysznica owinięci ręcznikiem z mokrym kostiumem w ręku a następnie spokojnie się wycierają i ubieraja w ciuchy bez żadnej sensacji.

Ja jak bylam na Slowacji (jakies 4 lata temu, jedyny moj wypad za granice :D ) to pojechalysmy na jakies smierdzace, gorace zrodla. Wchodze do szatni a tam wszyscy jak ich pan Bog(?) stworzyl. Znaczy szatnia damska i meska osobno. Ale w damskiej wszystkie baby gole - i mlode i stare. Nie przebralam sie, nie kapalam sie <chory>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 17 paź 2005, 23:34

A ja dlatego własnie facetów traciłam.
Bo kazdy mysłał, ze ja taka cicha, miła, grzeczna, spokojna, zrównoważona a potem szydło z worka wychodziło ;P
Awatar użytkownika
Koko
Weteran
Weteran
Posty: 1105
Rejestracja: 25 gru 2004, 00:31
Skąd: Małopolska
Płeć:

Postautor: Koko » 18 paź 2005, 02:32

Gdzie wstyd w tym, co opisujecie? Czy to nie jest po prostu onieśmielenie? Każdy musi zbadać grunt pod nogami nim będzie "do końca sobą". Normalne. Czyż nie?
Wiem słowo jak krem
krem na zmarszczki w mojej głowie.
Nikola

Postautor: Nikola » 18 paź 2005, 19:41

Yasmine pisze:Ja jak bylam na Slowacji (jakies 4 lata temu, jedyny moj wypad za granice ) to pojechalysmy na jakies smierdzace, gorace zrodla

mówisz o Tatralandi? :>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 18 paź 2005, 20:56

Nikola pisze:mówisz o Tatralandi?

Nie mam zielonego pojecia jak to sie nazywalo ;)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 paź 2005, 16:24

moon pisze:Wstydze się swoich lęków

Ja raz miałem coś takiego że w lokalu bez powodu zaczałem wyczuwać zły nastrój i nagle oblal mnie zimny pot w gębie zrobiło mi się sucho..gęsia skórka na całym ciele(prawie;) ) a do dziś nie wiem czemu..Fakt był to lokal o zlej sławie ale bywało się tam nie raz a tu wtedy taki zonk..nigdy później już tak nie miałem. <pijak>

[ Dodano: 2005-10-19, 16:25 ]
Koko pisze:Normalne. Czyż nie?

Dysonans poznawczy.

[ Dodano: 2005-10-19, 16:29 ]
gracja pisze:Mówisz o prysznicach? Jak dla mnie to całkiem normalne, dzieci tez mają siusiaki
Nie rozumiem protestu

Jeśli wchodzisz w grono osób które nie rozbierają się publicznie i rozbierasz się oznacza to brak szacunku wobec tych osób-dzieci które mają wpojone że nie nalezy się rozbierać publicznie nagle widzą gołego palanta i kto wie jak to się może odbić w przyszłości..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 19 paź 2005, 18:47

To chyba zależy od osoboości i charakteru kazdego z nas....
ale nie sadze,że wstyd jest czymś złym . Chociaż potrzeba czasu ,żeby go przezycieżyć.
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 paź 2005, 18:50

sztuką jest nie stać się bezwstydnym ;)
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
unreal
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 26 wrz 2005, 20:44
Skąd: gdzieś tam...
Płeć:

Postautor: unreal » 19 paź 2005, 19:12

Ja się stałem <zawstydzony> ;)
Aguś

Postautor: Aguś » 20 paź 2005, 13:44

Yasmine pisze:kazdego faceta wczesniej sie wstydzilam. Po prostu kompleksy.

tez ale mam cos jeszcze dziwniejszego. teraz prawie w ogóle sie nie wstydze przy moim facecie. za to wstydze sie jego np nagiego cialka. <chory>

[ Dodano: 2005-10-20, 13:45 ]
Yasmine pisze:Przy osobach mi nieznanych, albo wlasnie poznanych jestem malomowna
tez tak mam. zazwyczaj siedze cicho i slucham o czym inni mowia. jak mysla, co mysla. poznaj ich.
Awatar użytkownika
niewielka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 162
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:23
Skąd: z daleka
Płeć:

Postautor: niewielka » 20 paź 2005, 14:14

Mówisz o prysznicach? Jak dla mnie to całkiem normalne, dzieci tez mają siusiaki Usmiech pelna gemba
Nie rozumiem protestu usmiech



ale nie rozumiesz że dla dzieci widok nagiego dorosłego wprawia go w zakłopotanie i to wielkie,dzieci to inaczej postrzegają,wiem to po swoim dziecku,sama mi powiedziała ze nieche widzieć mamy z gołymi cyckami i to szanuje
jak zwykły żelek...taka pusta w środku...
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 20 paź 2005, 14:18

m.in. o to mi chodziło...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 paź 2005, 15:57

Aguś pisze:tez tak mam. zazwyczaj siedze cicho i slucham o czym inni mowia. jak mysla, co mysla. poznaj ich.

ja tez glownie slucham i analizuje ;).
Aguś

Postautor: Aguś » 20 paź 2005, 17:58

Yasmine pisze:ja tez glownie slucham i analizuje .

na a potem moi znajomi ktorzy mnie znaja pytaja sie czemu sie nie odzywam?

[ Dodano: 2005-10-20, 17:58 ]
zabawne
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 20 paź 2005, 20:06

Aguś pisze:na a potem moi znajomi ktorzy mnie znaja pytaja sie czemu sie nie odzywam?

hehehe dokladnie, bo przeciez ja taka rozmowna zawsze, "co sie z Toba dzieje <boje_sie> "

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości