MIŁOŚĆ TO TYLKO MIT...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 10 paź 2005, 14:53

sądze,że Ty mój drogi jeszcze nie doświadczyłeś uczucia prawdziwej miłości.Nie dosiegła Cie strzała amorka ----> <zakochany2>
Miłość to cos pieknego,jest potrzebna w życiu. <serduszka>

Wnioskuje tez,ze z Ciebie chłopie to niezły LoVelas :> (bez obrazy)
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Richard Ramirez
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2005, 12:29
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Richard Ramirez » 10 paź 2005, 14:59

Natalia pisze:Wnioskuje tez,ze z Ciebie chłopie to niezły LoVelas (bez obrazy)

Bo ja wiem czy taki Lovelas?? Moze tez szukam tej wyjatkowej kobiety tylko caly czas trafiam na nieodpowiednie kobiety i stad sie bierze moje podejscie... Moze kiedys sie zmieni jak trafie na ta jedyna ale poki co sie nie zanosi...
Nie ma żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś...
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 paź 2005, 15:05

Richard Ramirez pisze:Ludzi ktorzy potrafia niszczyc jest wielu a tych co chca cos budowac niestety jeszcze malo.

No właśnie. Zniszczyłeś sobie nicka na początku, dlatego teraz chcesz zaistnieć pod innym. I jeszcze wciskasz kit z pozdrowieniami - naiwnych tu mało. Mimo wszystko wolałbym, abyś pisał pod swoim, starym, a nie mydlił ludziom oczy. Czyżbyś się wstydził tego co wypisywałeś?

Richard Ramirez pisze:twoje przemyslenia sa plytkie

Tu nie ma moich przemyśleń. A płytkość wypowiedzi wzięła się z dostosowania do poziomu Twojej intrygi. 8)
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 paź 2005, 15:05

Natalia pisze:Miłość to cos pieknego,jest potrzebna w życiu.


Well, jasne że potrzebna: jak kawa, papierosy, poranna gazeta, konto które nie świeci pustką, dobra wódka - gdy któregps z tych wiktuałów brak, czuję bardzo wielką pustkę
...:( podobnie jest z miłością - pustkę czuć, gdy jej brak <browar>

[ Dodano: 2005-10-10, 15:11 ]
Mysiorek pisze:Zniszczyłeś sobie nicka na początku, dlatego teraz chcesz zaistnieć pod innym. I jeszcze wciskasz kit z pozdrowieniami - naiwnych tu mało. Mimo wszystko wolałbym, abyś pisał pod swoim, starym, a nie mydlił ludziom oczy. Czyżbyś się wstydził tego co wypisywałeś?


Teraz totalne brednie piszesz - znam Ramireza od 15 lat i nie mam rozdwojenia jaźni - zatem nie sil się na przypuszczenia i dywagacje co i jak, bo wybitnie ci dziś z myśleniem nie idzie...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 10 paź 2005, 15:15

Lol, pękam ze śmiechu :D
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 paź 2005, 15:20

TedBundy pisze:wybitnie ci dziś z myśleniem nie idzie...

Też Cię lubię... :D
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Richard Ramirez
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 10 paź 2005, 12:29
Skąd: Zagłębie
Płeć:

Postautor: Richard Ramirez » 10 paź 2005, 15:26

buahaha mysiorek tobie sie naprawde nudzi, wydaje mi sie ze jestes bardzi niedowartosciowanym czlowiekiem. Spadles z dywanu na podloge jak byles maly czy co?? Richard Ramirez to ja a Ted Bundy to moj kumpel i ja nie mam cie zamiaru o tym przekonywac bo raz juz to pisalem , teraz pisze to drugi raz ale trzeci juz nie mam zamiaru bo jezeli to do ciebie nie trafia to mi cie naprawde szkoda... Mysle ze bylbys w poprzednim ustroju dobrym ubekiem bo pod wzgledem inteligencji moze bys dorownywal!
Nie ma żadnego wczoraj, nie ma żadnego jutro, jest tylko dziś...
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 10 paź 2005, 15:39

Richard Ramirez pisze:Moze tez szukam tej wyjatkowej kobiety tylko caly czas trafiam na nieodpowiednie kobiety i stad sie bierze moje podejscie...

Może szukasz w nie odpowiednim miejscu ,a przede wszystkim w nie dopowiedni sposób??????
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 10 paź 2005, 15:41

Wiesz co Ramirez? Mi na pewno duzo blizej do Twojego sposobu myslenia, niz do 16latek ktore wpadaja na forum i chca sie pociac, bo je koles rzucil, a "to byla ta jedyna milosc, juz nigdy nie bede kochac" :)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
natasza
Weteran
Weteran
Posty: 1339
Rejestracja: 12 kwie 2004, 11:48
Skąd: z sieci
Płeć:

Postautor: natasza » 10 paź 2005, 15:43

Chyba jednak istnieje.
Niektórzy po prostu nie są zdolni do jej przeżywania.
"Można być w kropli wody światów odkrywcą. Mozna wędrując dookoła świata przeoczyć wszystko."
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 10 paź 2005, 16:27

Do Mysiorka: widzę, że ostro pojechałeś i zablokowałeś Richarda Ramireza. Jako że postąpiłeś bardzo nieładnie, zarzucając nam nieprawdę i odbierając Ramirezowi prawo do obrony w postaci uniemożliwienia mu pisania postów, piszę co następuje: oddaje głos R.Ramirezowi:
na forum ze mysiorek zarzucil mnie i T.Bundy nieprawdę i ze jest to znieslawienie wg Kodeksu Cywilnego.Naruszyl moje dobre imie publicznie do ktorego mam prawo wg kodeksu cywilnego, udzielając mi bezpodstawnych ostrzeżeń.Nie mam tez prawa do obrony gdyz nie moge wyslac posta. Domagam się przeprosin"
Ramirez

A teraz ode mnie, klocku - tekst : "trzymaj język za próchnicą" również jest tekstem obraźliwym, nie sądzisz - po prostu starałeś się nieudolnie udowodnić twą pseudowładze

Zatem liczę na poparcie tych z przyjaznych mi forumowiczów o usunięcie bana dla R.Ramireza - gdyż został bezpodstawnie (wraz ze mną) zaatakowany.
Liczę na szybką odpowiedź
Out
podstawa prawna:
"Art. 24. § 1. (7) Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
§ 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych.
§ 3. Przepisy powyższe nie uchybiają uprawnieniom przewidzianym w innych przepisach, w szczególności w prawie autorskim oraz w prawie wynalazczym. "
Kodeks Cywilny

R.Ramirez i Ted Bundy
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 10 paź 2005, 16:29

Idź do sądu :) :) :) :)
I przestań mnie rozśmieszać :) :) :)
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 10 paź 2005, 16:37

TedBundy pisze:A teraz ode mnie, klocku

Chciałeś, masz... 8)

Czyżbyś liczył na kasę z takich procesów... <hahaha><hahaha><hahaha>
KOCHAJ...i rób co chcesz!

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości