Sprawdzanie

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

victor7577
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 26 lip 2005, 12:16
Skąd: Radom
Płeć:

Sprawdzanie

Postautor: victor7577 » 12 wrz 2005, 13:26

Moja dziewczyna ostatnio stwierdziła że kolega chce z nią iść na wesele bo nie ma z kim a ponieważ nie byłoby mnie wtedy wieczorem to ona by chętnie z nim poszła.Nastepnego dnia stwierdziła że żartowała i chciała sprawdzić jak zareauję.Albo pisze że jest na piwku..z kolegą,potem pisze że dla towarzystwa i żebym nic nie pomyślał.Jeszcze jeden tekst: wiesz mój ex chcial mnie podwieźć. :571: Wkurza mnie już to wywoływanie zazdrości i nie wiem o co jej chodzi.Jak gadalismy to stwierdziła że po prostu mówi mi co ją spotkało.Jak dla mnie to dziwne zagrywki i nie lubie jak ktos sie bawi uczuciami.
prien

Postautor: prien » 12 wrz 2005, 13:28

Odwdzięcz sie tym samym :D Niektóre kobiety jak same nie poczuja jak to jest to nie zrozumieja :|
dE
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 08 wrz 2005, 18:47
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: dE » 12 wrz 2005, 13:50

Odwdzięcz sie tym samym Usmiechnij sie! Niektóre kobiety jak same nie poczuja jak to jest to nie zrozumieja Nie rozumiem


Zły pomysł ....... najczęściej wychodzi na odwrót jak chcemy


Co do tematu moim skromnym zdaniem troszke to olej , przezywalem to samo mowila cos zeby mnie sprawdzic jak bylem zazdrosny mowila ze nie mam do niej zaufania , jak mowilem ze jej ufam i moze isc to gadala ze w ogóle się nią nie przejmuje itp itd :)

Najlepiej pogadaj z nią i powiedz ze jezeli robi takie cos zeby Cie to zdenerwowało to jej wychodzi :)
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 wrz 2005, 14:01

Im bardziej będzie Cię to ruszać, tym bardziej będzie Cię wkręcać. Nie zwracaj uwagi, to ją to znudzi. Nastepnym razem powie, że chce iść z kumplem na wesele? Powiedz "ok, nie mam nic przeciwko". 100% że albo zacznie coś wymyślać, żeby nie iść, albo będzie udawać, że poszła.

Ewentualnie zacznie wymyślać gorsze rzeczy, żeby Cię w końcu ruszyło. Jak już przegnie z tym wymyślaniem (idę o zakład, że połowę zmyśla :P ), to powiedz "bye". Będziesz miał spokój na wieki. No i satysfakcję z zemsty <aniolek2> Oczywiście nigdzie sobie nie pójdziesz, ale co się strachu naje, to Twoje.

Naturalnie możesz walczyć z tym na inne sposoby, ale ten jest najskuteczniejszy.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 12 wrz 2005, 14:01

gargul pisze:Odwdzięcz sie tym samym


Potwierdzam...delikatnie albo ze smaczkiem :>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 wrz 2005, 17:38

Potwierdzam to co mówi Mrt.
Potwór przestanie rosnąc jak zaprzestanie się jego karmienia.
Awatar użytkownika
solensan
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 29
Rejestracja: 13 kwie 2005, 14:55
Skąd: dolnośląskie
Płeć:

Postautor: solensan » 12 wrz 2005, 18:02

Ja tez czasem daję się złapać "MAMY CIĘ!!! hahahahaha".

Ostatnio np.
Jest wieczór kumple dzwonią po mnie na piwko, przed samym wyjściem na GG pojawia się moja dziewczyna i mówię jej o tym. A ona mi odpowiada, że nie nie pozwala. No to ja tam zaczynam się śmiać a ona dalej twardo.
Dzwonie w końcu do niej ale ona dalej to samo bardzo poważnie i przekonująco. W końcu ja mówię, że jeżeli ona naprawdę tak myśli to bardzo mnie to zabolało, bo ja jej nie zabraniam i nigdy się nie dopytywałem o szczegóły wypadów z koleżankami. Mimo wszystko odmówię znajomym i zostanę w domu. Odłożyłem słuchawkę.
Pięć minut później ona dzwoni do mnie ze śmiechem i przeprasza mnie, mówi że to tylko żarty i ona lubi kiedy ja się tak denerwuję. 8)

Ale chyba więcej już tego nie zrobi, chociaż kto wie :P
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 wrz 2005, 18:51

solensan pisze:Pięć minut później ona dzwoni do mnie ze śmiechem i przeprasza mnie, mówi że to tylko żarty i ona lubi kiedy ja się tak denerwuję.
Zajefajny dowcip po prostu :D

Dzizas. Chyba ja nie mam poczucia humoru, bo mnie kompletnie nie rozbawił.
Awatar użytkownika
Elspeth
Weteran
Weteran
Posty: 1525
Rejestracja: 15 lip 2004, 12:22
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: Elspeth » 12 wrz 2005, 18:55

nie potrafie zrozumiec takiego "sprawdzania" reakcji naszej "drugiej polowki". Co to jakies testy na wielkosc uczucia jakie nas laczy? Zgadzam sie z mrt pokaz ze Cie to nie rusza nastepnym razem jesli cos takiego sie zdarzy i tyle.
Non! Rien de rien... Non ! Je ne regrette rien !
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 12 wrz 2005, 19:01

mrt pisze:zizas. Chyba ja nie mam poczucia humoru, bo mnie kompletnie nie rozbawił.

No ja chyba też nie mam, bo mi wydało się to po prostu bezsensowne...


Moim zdaniem, takie sprawdzanie jest oznaka niepewności i braku zaufania.
Gdyby mi ktoś robił takie akcje, to bym sie najzwyczajniej w swiecie wkurzyla i na jakis czas olala ta osobe - bo ja nigdy nikomu nigdzie nie zabranialam wychodzic. Bycie z kims nie oznacza posiadania tej drugiej osoby na wlasnosc - co juz zreszta wielokrotnie bylo mowione tu na forum.
Awatar użytkownika
Natalia
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 126
Rejestracja: 24 sie 2005, 12:57
Skąd: Polska :]
Płeć:

Postautor: Natalia » 12 wrz 2005, 20:09

Moze poświecasz jej mało uwagi i w ten sposób próbuje ja zwrócić na siebie ??? ???
Pogadaj z nia tak szczerze ,od serca.


powodzenia
Czasem miłość bywa milczącym wyrzeczeniem[...] lecz bez miłości nie można żyć .
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 12 wrz 2005, 20:13

jak dla mnie nie wierzy Ci ze ja kochasz.nie ufa
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 12 wrz 2005, 20:51

Eee tam! Lubi być adorowana, lubi, jak jej się nadskakuje, lubi widzieć, jak się za nią szaleje. I drugiego dna już bym się nie doszukiwała.

Swoją drogą takie działania uodparniają faceta. Za rok to już faktycznie będziesz miał w nosie, czy ona gdzieś idzie, czy nie. Nie będziesz wiedział, czy naprawdę, czy nie. Przestaniesz przeżywać, zajmiesz się swoimi sprawami. I tak właśnie zaczyna się początek końca. Może trudno Ci w to uwierzyć, ale ona jest na najlepszej drodze do tego, żebyś to Ty miał kiedyś dosyć i kopnął ją w tyłek. Dla świętego spokoju :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 12 wrz 2005, 22:32

victor7577 pisze:dla mnie to dziwne zagrywki i nie lubie jak ktos sie bawi uczuciami.

nic innego ci nie pozostaje jak najzwyczajniej w swiecie powiedziec jej to. powiedz to stanowczo!!! nie w formie zartu tylko powaznie.....musi wiedziec ze takim zachowaniem traci u ciebie "punkty"
Awatar użytkownika
p3kozo
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2005, 22:38
Skąd: Wieden
Płeć:

Postautor: p3kozo » 14 wrz 2005, 20:25

BOZE!!!
jak patrze na te wszystkie opowiesci i rady... to tak jakbym widzial moja najkochansza kobietke ;)
Kobiety sa po prostu.... kobietami ;)
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 15 wrz 2005, 11:29

Kobiety sa po prostu.... kobietami


<browar>

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości