Wspaniała Odmowa

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Wspaniała Odmowa

Postautor: Feniks » 14 sie 2005, 16:21

Witam wszystkich!

na pewno każdy z nas usłyszał to magiczne i przykre słowo "NIE" abo "Nic z tego!"
Rozmawiałem kiedyś z koleżanką i powiedziałem jej

"Chciałbym Ciebie lepiej poznać"

A ona mi odpowiedziała że: "Wybacz ale chciałabym dochować wierności chłopakowi"

odpowiedziałem jej że rozumiem i że życzę Ci dużo szczęścia

Moi drodzy czułem pewien niedosyt ale z kolei cieszyłem się i płakać mi się chciało po tym jak mi odpowiedziała, nie powiedziała brutalne "NIE!" tylko tak jak napisałem wyżej naprawde byłem zadowolony z tej odpowiedzi.

A wy jak odmawiacie drugiej osobie??
Awatar użytkownika
gloria
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2005, 19:42
Skąd: lubelszczyzna
Płeć:

Postautor: gloria » 14 sie 2005, 16:32

hm, ja zwyczajnie NIE potrafie odmawiac innym.
a wlasciwie to nigdy nie potrafilam tego robic kiedy bylam sama.
brak mi bylo zdecydowania...wodzilam ich za nos, dawalam zludne nadzieje, same brzydkie rzeczy.
teraz mowie wprost ze jestem zajeta i nie mam takich problemow. jesli nie skutkuje, zawsze zostaje kopanie po jajach (moja przyjaciolka chodzi na karate i nauczyla mnie juz tego i owego :])
Obrazek
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 14 sie 2005, 16:39

Co miales na mysli mowiac jej ze chcialbys ja blizej poznac? A co ona miala na mysli mowiac ze chce dochowac wiernosci? Wydaje mi sie, ze moze ona zrozumiala ze chcesz z nia aa ? A jak nie, to ladnie sie zachowala...
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 16:42

Dopoki bylem sam byl to jakiś problem :) ale odkd mam dziewczyne i sam potrafie odmówić i nic mnie to nie kosztuje a sam już nie ganiam za spódniczkami bo tylko jedna mi w głowie :D
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 14 sie 2005, 16:42

Ja tylko raz jakieś 1,5 roku temu dostałam kosza.
Sama dawałam częściej nieco i zazwyczaj ja kończyłam wszelkie związki. I do tej pory tego nie umiem. Nigdy nie byłam subtelna czy taktowna.

Feniks pisze:"Chciałbym Ciebie lepiej poznać"

Na takie coś odpowiedzi:
-Ale ja Ciebie nie.
-Jestem zajęta, ale nawet jakbym nie była to i tak bym Ci tak powiedziała.
- Za wysokie progi na te nogi, albo coś w tym stylu.
itd.

Tak w sumie kiedys.Teraz bym powiedziała po rpostu nie dziękuję i sobie poszła. Chyba, ze facet byłby namolny to bym taka miła nie była.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 14 sie 2005, 16:44

Ale poprzednia dziewczyna niezlego wala mi zrobila bo wodzila kręciła kombinowala aż w końcu mi powiedziała że to już koniec choć wiedziała o tym już dużo wcześniej..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 14 sie 2005, 17:04

Mowie ze nie i koniec.
moon pisze:Ja tylko raz jakieś 1,5 roku temu dostałam kosza.
Sama dawałam częściej nieco i zazwyczaj ja kończyłam wszelkie związki

Dokladnie tak samo. Zawsze ja konczylam. I raz dostalam kosza, ale takiego ze ała. Bolalo, ale teraz jestem jeszcze silniejsza i wszelkim natretom nie !!
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 14 sie 2005, 20:35

Hyhy pisze:Co miales na mysli mowiac jej ze chcialbys ja blizej poznac? A co ona miala na mysli mowiac ze chce dochowac wiernosci? Wydaje mi sie, ze moze ona zrozumiala ze chcesz z nia aa ? A jak nie, to ladnie sie zachowala...


Dopiero po jej odpowiedzi dowiedziałem się że ma chłopaka a mówiąc jej że chcę ją lepiej poznać to chodziło o randke, nic więcej.
Awatar użytkownika
mikaaa
Maniak
Maniak
Posty: 769
Rejestracja: 01 lip 2005, 08:40
Skąd: miasto
Płeć:

Postautor: mikaaa » 15 sie 2005, 09:59

ja też sawsze kończyłam, no raz była taka sytuacja że widziałam zę chłopakowi już cos nie pasuje to zerwalam zeby juz wiecej nie kmusiał kombinowac jak z tego wybrnać ale teraz jestesmy doobrymi znajomymi.Jednak najgorsze męczrnie przyżywałam zanim byłam ze swoim teraźniejszym chłopakiem bo podchody roblismy do siebie z 1,5 roku .I to było jak kot z myszka gdy sie juz zbliżyliśmy do siebie to potem jakoś tak głupio wychodziło np.kiedys powiedział ze nic chyba z tego nie bedzie bo jego kumpel sie we mnie buja i on nie chce sie wtrącac... wtedy rozmawialiśmy o czyms innymi on całkiem mnie źle zrozumiał ale nie chcący dostałam kosza... i stwierdzałam ze soibie go odpuszczam i unikałam go , jednak potem znów wspólna imprezka i miekło mi serduszko.Za któryms razem postawiłam wszytsko na jedna karte i powiedziałam co myśle no i wtedy szczena mi opadał bo dowiedziałam sie ze on juz od dawna cos próbował ale sie bal tak zaryzykowac bo niby tyle chłopaków sie wokół mnie kręciło...heh ale to ju za mna ale super sie to teraz wspomina....
you touch me
in special places...
Feniks
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2005, 16:06
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Feniks » 15 sie 2005, 10:19

Ja miałem o tyle dobrze że jeszcze nie musiałem nikomu odmawiać, to i tak dobrze bo niewiem jak miałbym to zrobić nie raniąc uczuć tej osoby, ale może bym coś wymyślił. Na razie ciesze się że nie musiałem nikomu odmawiać.
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 15 sie 2005, 10:24

Musialem odmowic kilku dziewczynom w ciagu 3 lat ale mowilem wprost ze kogos kocham :) i one specjalnie sie tym nie przejmowaly bo zadna mnie nie kochala:D tylko bardzo lubila bo ja w ogóle fajny hyhy jestem :D
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "



hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 sie 2005, 00:13

Feniks pisze:A wy jak odmawiacie drugiej osobie??


ale w jakiej kwestii?
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
Martyna
Maniak
Maniak
Posty: 534
Rejestracja: 28 sty 2004, 00:42
Płeć:

Postautor: Martyna » 16 sie 2005, 00:20

Ja raz odmówiłam, jak byłam jeszcze sama, powieidziałam, żejakiś czas temu z kimś się rozstałam i narazie nie szukam nikogo. Powiedziałam prawde, tyle tylko, że kilka dni później osoba której nie szukałam (już ktoś inny niż ten, któremu odmówiłam) znalazła się sama i wynikła troche dziwna sytuacja, ale na moje szczęście <aniolek2>
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 16 sie 2005, 10:14

unlucky_sink pisze:ale w jakiej kwestii?

W takiej, gdy ktos Ci sie nie podoba(czy tez jestes juz zajeta), a ta osoba chce sie umowic, czy nawet byc z Toba. Jak odmawiasz?

[ Dodano: 2005-08-16, 10:20 ]
Tak w ogole wczoraj ogladalam "Hitch" no i kobiety podobno najszesciej odmawiaja dyplomatycznie :
"To naprawdę nie jest odpowiedni moment"
"Potrzebuję przestrzeni"
"Skupiam się teraz na swojej karierze."

Może i skupia się na karierze,ale naprawdę chce powiedzieć,
"odwal się ode mnie".Albo raczej "postaraj się bardziej, pajacu".
<aniolek2>
Awatar użytkownika
Crushader
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2005, 23:52
Skąd: EPWA/EPGI
Płeć:

Postautor: Crushader » 16 sie 2005, 11:13

z wlasnych doswiadczen (nie)polecam
"wybacz, ale nie moge sie zaangazowac, to dla mnie zbyt niebezpieczne, wole pozostac zamknieta w zlotej klatce"
...wzbij sie wyzej niz ptak... zanurkuj glebiej niz twoja wyobrazna....
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 16 sie 2005, 11:56

wódki i pacierza nie odmawiam ;)

a tak serio, jeżeli przyjąć założenie, że chodzi o
[...]gdy ktos Ci sie nie podoba(czy tez jestes juz zajeta), a ta osoba chce sie umowic, czy nawet byc z Toba. [...]

to miałem 2 takie sytuacje - w obu powiedziałem mniej więcej cos takiego: "to było tylko niezobowiązujące spotkanie. A ty miałaś nadzieję na cos więcej?"

ciężko bylo odmowić, ale coż..wygląd to nie wszystko
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
unlucky_sink
Maniak
Maniak
Posty: 739
Rejestracja: 06 maja 2005, 15:42
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: unlucky_sink » 16 sie 2005, 13:12

Yasmine pisze:W takiej, gdy ktos Ci sie nie podoba(czy tez jestes juz zajeta), a ta osoba chce sie umowic, czy nawet byc z Toba. Jak odmawiasz?


zazwyczaj nic nie mówię-ignoruję taką osobę jeśli staje się np natarczywa. Poza tym skoro wie że z kims jestem, to pewnie sam się domyśli-po dawce ignorancji, że nie mam ochoty na odskocznię. Nie potrafię mówić NIE-więc zazwyczaj uciekam gdzie pieprz rośnie-taki to ze mnie tchórz... Po prostu nie chce nikogo ranić...Czasami jednak nie mam wyboru i mówię -NIE np ostatnio znajomy spytał czy zaproszę go do siebie-powiedziałam, że nie-on zaczął nalegać, próbował argumentów w stylu:"jesteśmy młodzi", "musimy się bawić"- powtórzyłam tylko bardzo wyraźnie-NIE. Nie sądze żebym go uraziła ;)
"Mężczyzna kolo 30 czy 40 nie wiąże się z mlodszą kobietą dla jej jędrnego ciala i przeklutego języka. To czysta propaganda. Wiąże się z nią, by móc stać się tym,kto spieprzy jej życie." T. Parsons
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 25 sie 2005, 16:33

hmm ja wole odmawiaćdelikatnie i wszytsko na spokojnie chyba, że ktoś już jest tak upierdliwy i natretny to wtedy stanowcze NIE...
Awatar użytkownika
Fedaykin
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2005, 21:00
Skąd: Nibylandia
Płeć:

Postautor: Fedaykin » 26 sie 2005, 21:54

A ja tam wole zwyczajne proste bezposrednie NIE
a nie lanie wody w stylu (tak jak ostatno slysze) jestes naprawde fajnym chlopakiem i woalabym zeby nasza znajomosc pozostala w sferze przyjazni gdzyz wprowadzenie w nasza znajomosc czegos wiecej moze bardziej napsuc :P
Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

Postautor: mariusz » 27 sie 2005, 00:34

jestes naprawde fajnym chlopakiem i woalabym zeby nasza znajomosc pozostala w sferze przyjazni gdzyz wprowadzenie w nasza znajomosc czegos wiecej moze bardziej napsuc


tyle słow a można je zastąpić jednym: SPADAJ,
Bo przeważnie tak to ma brzmieć.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 27 sie 2005, 00:37

Bo przeważnie tak to ma brzmieć.

Ale nie zawsze ;P
A ja tam wole zwyczajne proste bezposrednie NIE

Taaa...Jakbyś usłyszał samo nie to byś sie spytal z czystej ciekawości czemu i bys i tak to usłyszał:
Fedaykin pisze:estes naprawde fajnym chlopakiem i woalabym zeby nasza znajomosc pozostala w sferze przyjazni gdzyz wprowadzenie w nasza znajomosc czegos wiecej moze bardziej napsuc

;P
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 27 sie 2005, 00:48

Hyhy pisze:mowilem wprost ze kogos kocham

cios ponizej pasa :D

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości