Twoje fantazje erotyczne

Poziom fascynacji erotycznej waha się we wszystkich związkach miłosnych. Partnerzy przeżywający trudne chwile mogą je przezwyciężać właśnie dzięki wyobraźni.

Większość z nas miewa fantazje seksualne, mniej lub bardziej niezwykłe, służące różnorakim celom. Nasze iluzje mogą być źródłem inspiracji, zabawy i relaksu dla obojga partnerów. Wnoszą odmienność i ożywienie do naszej erotycznej codzienności bez ryzyka, jakie mogłoby powstać przy faktycznej ich realizacji.

Czasem czujemy się zawstydzeni i skrywamy głęboko swój intymny świat seksualnych imaginacji, czasem daje on poczucie satysfakcji i bezpieczeństwa. Większość obaw bywa jednak nieuzasadniona. Możesz być niemal pewien, że cokolwiek ci podsuwa twoja wyobraźnia, zaprząta również myśli innych ludzi.

Trzeba pamiętać, że nasze marzenia seksualne nie muszą odzwierciedlać się na jawie - tak długo, jak potrafisz je od siebie odróżniać i kontrolować. Same marzenia o dominacji i przemocy nie muszą czynić zboczeniem.

Najczęstszym elementem fantazji erotycznych jest seks grupowy. Co trzeci mężczyzna skrywa, iż miałby ochotę na seks z co najmniej trzema kobietami. Uprawianie miłości w miejscach publicznych jak w autobusie, toaletach, kinach, itp., to fantazje prawie każdego mężczyzny. W wyobraźni widzą swoją partnerkę w bardzo seksownej bieliźnie, pończoszkach i koniecznie w butach na wysokich obcasach. Kobiety zaś fantazjują o byłych kochankach, o byciu podglądaną podczas stosunku. Co dziesiąta kobieta przyznaje się do tego, że marzy o zniewoleniu przez swojego partnera.

Wyobrażenia o poddaniu się seksualnym żądaniom nieobce są przedstawicielom obojgu płci. Zazwyczaj bywają odgrywane obie role - "władcy" i "poddanego". Fantazje erotyczne mogą tchnąć świeżego ducha w nasze stosunki partnerskie. Mogą stać się lekarstwem na przeróżne kłopoty seksualne.

Marzenia o ucieczce od wszelkich przyziemnych trosk pozwolą osiągnąć stan pełnego zrelaksowania i co za tym idzie, odzyskania zdolności do uprawiania seksu. W każdym udanym związku powinna mieć miejsce rozmowa na temat swoich wzajemnych fascynacji erotycznych. Może to wzbogacić naszą miłość, ale może również przynieść ujemne skutki. Trzeba rozpatrzyć to pod kątem, czy czasami nasze fantazje nie urażą i nie odstraszą naszego partnera. Niektóre pomysły mogą być wcielane w życie, ale wiele należy zachować tylko dla siebie. Ale na pewno najwspanialsze w wyobraźni jest to, że wszystko jest w niej możliwe.

A więc rozbudź swoją fantazję i fascynacje erotyczne.

Pokrewne artykuły

  • Jak zadowolić kobietę

    Odczucia seksualne kobiety i mężczyzny są odmienne. Zrozumienie kobiecych upodobań i uprzedzeń może dokonać cudów w sztuce miłosnej. Co zatem sprawia kobiecie największą przyjemność?...